///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29234
تاریخ انتشار: ش, 1396/11/14 - 22:58
استاندار اردبیل گفت: راه‌آهن اردبیل از مشگین‌شهر هم عبور می‌کند.

به گزارش آران مغان به نقل از تسنيم، اکبر بهنام‌جو عصر امروز در جلسه ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی در مشگین‌شهر اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های شهرستان مشگین‌شهر راه‌اندازی رشته آبدرمانی پزشکی در این شهرستان پیگیری می‌شود که در این زمینه با وزیر بهداشت صحبت‌های اولیه انجام شده چرا که آبگرم‌های این شهرستان همانند چاه نفت بوده که می‌تواند زمینه‌ساز توسعه منطقه با جلب و جذب گردشگران باشد.

وی با اشاره به نبود طرح جامع گردشگری در شهرستان مشگین‌شهر و لزوم تهیه آن بیان کرد: در پروژه راه‌آهن، شهرستان مشگین‌شهر نیز در نظر گرفته می‌شود و مردم این منطقه یقین داشته باشند که راه‌آهن اردبیل به پارس‌آباد از مشگین‌شهر نیز عبور خواهد کرد تا مردم این منطقه نیز از مواهب آن برخوردار شوند.

بهنام‌جو از بهره‌برداری از بخش اعظمی از پروژه بزرگراه اردبیل به مشگین‌شهر در سال آینده خبر داد و گفت: توجه به نیازهای مردم به ویژه در حوزه فرهنگی از مهمترین اولویت‌ها بوده که در این زمینه برنامه‌ریزی شده تا نقشه پروژه سینمای مشگین‌شهر تا 10 روز دیگر آماده شده و سرمایه‌گذار این طرح مشخص شود.

استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری زمستانی در مشگین‌شهر تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت گردشگری زمستانی این شهرستان زیبنده این منطقه و ظرفیت‌های آن نبوده و باید تلاش و جدیت بر این باشد تا زمینه رونق گردشگری زمستانی در این شهرستان را فراهم آوریم.

وی با تاکید بر افزایش مدت ماندگاری گردشگران در شهرستان مشگین‌شهر حداقل تا چهار روز افزود: باید برنامه‌ریزی سه ساله انجام شود تا بتوان در زمینه ماندگاری گردشگران در این شهرستان به بالای دو شب اقدام کرده و در این زمینه گام‌های اساسی برداشته شود چرا که با توجه به ظرفیت‌های منطقه لازم است در این زمینه اقدامات جدی انجام شود.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر