///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29192
تاریخ انتشار: س, 1396/11/10 - 07:45
روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش پارس آباد در خصوص خبر منتشره در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم معلم یکی از مدارس این شهرستان از سوی اولیای دانش آموز واكنش نشان داد.

به گزارش آران مغان، روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد در خصوص خبر منتشره در فضای مجازی مبنی بر"ضرب و شتم آموزگار ابتدایی یکی از مدارس این شهرستان از سوی اولیای دانش آموز" در جهت تنویر افکار عمومي اعلام كرد:

به علت اقدام تربیتی و تذکر انظباطی آموزگار ابتدایی برای یکی از دانش آموزان, اولیای خطاکار این دانش آموز بدون اجازه وارد مدرسه ی محل تحصیل فرزند خود می شوند و با آموزگار محترم درگیر و ایشان رابه شکل غیر قابل قبول  مورد اهانت  قرار میدهند.

به محض وصول گزارش، مسئولین آموزش و پرورش در مدرسه ی مذکور حاضر و ضمن دلجویی با آموزگار محترم اقدامات قانونی را اعمال و حمایت های لازم قضایی از شکایت وی بعمل آمد.

در حال حاضر این موضوع از سوی کارشناسی های ذی ربط در دست بررسی است که در صورت تضییع حق آموزگار محترم و یا احیانا نقض مقررات آموزشی در صحن مدرسه,از طریق مراجع ذی صلاح اقدام متناسب بعمل خواهد آمد. چرا که حریم و قوانین مدرسه,و نیز منزلت معلمی متعلق به همه ی آحاد مردم شریف جامعه و متضمن ارزشهای اجتماعی است و حفظ احترام اجتماعی به مقام معلم قطعا آثار آن در تربیت فرزندان و آینده سازان جامعه مان پایدار و ماندگار خواهد بود.

گفتني است، اين جوابيه روابط عمومي آموزش و پروش شهرستان پارس آباد به دنبال ضرب وشتم يكي از معلمان مدرسه طالقاني توسط اولیای دانش آموز كه چند روز پيش رخ داد، صورت گرفت.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

با توجه به شنیده ها ضارب اولیا دانش آموز نیست

بیایید قدر معلمان خودمان رابیشتر بدانیم اینان درسته ازبیت المال حقوق می گیرند ولی واقعا در این دنیای پراز بلوا وآشوب ؛ آقای که اسمتو گذاشتی اولیای دانش آموز ازت سوال می کنم می تونی از عهده یکی دوتا بچه خود در بیای هی صدافسوس بر این فرهنگ ما .بایستی دست معلمان رابوسید وبیشتر قدر آنهارادانست آن هم معلمان مقطع ابتدای که با نادانهای ماسروکل می زنند خودشان رافدامی کنند تاآنان (بچه های) مارا دراین دنیای پراز گرفتاری دانا سازند من معلم نیستم ولی هرچه در زندگی بدست آورده ام اززحمات این معلماست انشاالله همیشه پاینده باشند >آمین ...

خواهشا با در نظر گرفتن مقام شامخ معلمین عزیز، جلوی حرکت‌های این چنینی گرفته شود تا دیگر شاهد تکرار این حرکت زشت در دیار زرخیز خودمان نباشیم. درضمن بهتر است که ریشه این حرکت زشت اولیا بررسی شود. شاید بعلت آشفتگی ذهنی ناشی از بیکاری،بدبیاری،اوضاع بد مالی،و.....و..... و...... بوده. بازم عرض میکنم که اصل ماجرا واقعا ناشایست بوده ولی محض رضای خدا موقعیت طرف مقابل را هم در نظر بگيرين. بخاطر بعضی از مسائل،واقعا آستانه تحمل مردم خیلی خیلی کم شده است. دستبوس همه معلمان عزیز هستم
ارسال نظر