///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29131
تاریخ انتشار: ي, 1396/11/01 - 11:18
ماموران اجرایی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد با انجام ماموريت هاي گشت و کنترل شبانه روزی در یک ماه گذشته تعداد 25 شکارچی و صیاد غیر مجاز را دستگیر کردند.

به گزارش آران مغان، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد با اعلام اين خبر گفت: ماموران اجرایی این اداره با انجام ماموريت هاي گشت و کنترل شبانه روزی در یک ماه گذشته تعداد 25 نفر شکارچی و صیاد غیر مجاز را كه مبادرت به شكار گونه هاي حفاظت شده و در معرض خطر انقراض مي نمودند دستگیر كردند.

هاشم میرزانژاد از پیشگیری بیش از 100 مورد وقوع شکار توسط یگان حفاظت این شهرستان خبر داد و گفت: یگان حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد در یک ماه گذشته بیش از 400 متر تله ی دامی کار گذاشته شده برای پرندگان حفاظت شده را کشف و معدوم سازی نموده است .

وي با بيان اينكه شكارچيان غيرمجاز با تشکیل پرونده قضایی به مراجع قضایی معرفی شدند، افزود: در همین مدت 15 قبضه اسلحه شکاری مجاز، یک قبضه اسلحه قاچاق 5 تیر، 8 قطعه لاشه پرنده حفاظت شده زنگوله بال، 5 قطعه لاشه دراج، 69 قطعه لاشه پرنده فاخته و 3 سر خرگوش از متخلفان کشف و ضبط شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد تصريح كرد: از عموم مردم درخواست می شود هرگونه تخلف شکار و صید غیر مجاز را با شماره تلفن 32721141 به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد اطلاع داده تا با شكارچيان متخلف برخورد گردد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر