///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29126
تاریخ انتشار: ش, 1396/10/30 - 17:44
فيضي نماینده اردبیل گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته یکی از مطالبات مردم یعنی مطالعه و احداث راه‌آهن اردبیل-پارس‌آباد مغان درجدول قانون قرارگرفت

به گزارش آران مغان، محمد فیضی روز شنبه با اعلام اين خبر اظهار داشت: با اختصاص این بودجه هر خانوار چهار نفره زیرپوشش کمیته امداد در سال آینده ماهانه به میزان هفت میلیون ریال مستمری به صورت بلاعوض دریافت می کند.

وی از تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای بهبود وضعیت معیشتی مردم و رفع مشکلات اقتصادی خبر داد و درباره طرح راه آهن اردبیل گفت: خط راه آهن اردبیل به پارس آباد در بودجه سال 1397 صاحب ردیف بودجه ملی شده و بعد از تصویب در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بودجه های آن ابلاغ می شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه یک هزار و 50 میلیارد ریال در بودجه 97 به راه آهن اردبیل میانه اختصاص یافته اظهار کرد: در همین برنامه بودجه جاده اردبیل به سرچم و نمین به آستارا نیز صاحب ردیف بودجه ملی شدند.

وی به افزایش 18 درصدی حقوق کارکنان دولت در سال آینده اشاره کرد و افزود: حقوق های بالای 50 میلیون ریال به هیج عنوان شامل افزایش نخواهند بود.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی همچنین با تاکید بر اینکه ردیف بودجه قیرهای رایگان در بودجه ریزی سال آینده توسط دولت حذف شده بود و این کار تهدیدی برای عمران شهری و روستایی محسوب می شد، گفت: در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی ردیف بودجه قیر یارانه ای دوباره گنجانده شد.

فیضی افزایش تصاعدی مالیات در کشور ، جلوگیری از افزایش قیمت حامل های انرژی ، کاهش سقف پاداش های پایان خدمت کارکنان دولت بویژه مدیران و لحاظ کردن مصالح ملت را از جمله ویژگی های بودجه سال آینده ذکر کرد.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

با سلام اگر بشه دنیا از نظر اقتصادی اینتر نشنال میشه این یعنی اردبیل و پارساباد بعد جمهوری باکو به گجستانو... خدا کنه
ارسال نظر