///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29119
تاریخ انتشار: ج, 1396/10/29 - 10:53
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکائی‌ها ۶۰ سال پیش برای کشت و صنعت مغان طرح توجیهی نوشتند در حالی که امروز ما کشت و صنعت و دشت مغان را به ورطه نابودی کشانده ايم.

به گزارش آران مغان، مسعود پزشکیان روز گذشته در نشست مجمع مطالبه‌گران استان اردبیل در مورد منطقه زرخیز پارس‌آباد و کشت و صنعت مغان اظهار كرد: آمریکائی‌ها ۶۰ سال پیش برای کشت و صنعت طرح توجیهی نوشتند که ما بعد از ۶۰ سال هوش نمی‌کنیم که آنها چه نوشته‌اند در حالی که کشت و صنعت و دشت مغان را به ورطه نابودی کشاندیم.

نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي افزود: هیچ عقل و منطقی قبول نمی‌کند که این بنگاه اقتصادی بیشتر از سود خود ضرر دهد در حالی که اعلام می‌کنم کشت و صنعت را یکسال به من اجاره دهند و من ۲۰۰ میلیارد تومان در ابتدا پول نقد به آنها می‌دهم چرا که کشت و صنعت توان درآمدزایی ۲۰ هزار میلیارد تومان را دارد.

وي گفت: ما نمی‌توانیم با برداشت شلیل هلو و کارخانه فرسوده لبنیات و صنایع تبدیلی این بنگاه عظیم اقتصادی را روی پای خود نگهداریم که از همین روی به خاطر بدعمل کردن ما کشت و صنعت مغان هم اکنون به مرحله ضرردهی رسیده است.

نماينده مردم تبريز، اسكو و آذرشهر در مجلس شوراي اسلامي در مورد تاکید مسئولان استان اردبیل مبنی بر تصویب منطقه آزاد تصريح كرد: اگر این منطقه توجیه علمی و منطقی داشته باشد بنده نیز قطعا در تصویب آن نمایندگان استان اردبیل را همراهی خواهم کرد اما به صراحت اعلام می‌کنیم در کشورمان منطقه آزاد تجاری به معنای واقعی وجود ندارد و در خود تبریز اهالی بازار از فعالیت منطقه آزاد ارس گله‌مند هستند چرا که فعالیت این منطقه سامان بازار آنها را به هم زده است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

شنيده‌ها حاكي از آن است كه برخي جريان‌هاي خاص به‌دنبال اجرايي شدن طرح منطقه آزاد و نيز خصوصي‌سازي شركت هستند. آيا شما اطلاع داريد كه چه افرادي پشت اين ماجرا هستند؟(کلیدی گفتم)

منطقه ازاد حق مسلم پارس اباد است تبريز كجاش جاي كردشگري داره كه منطقه ازاد كرده اند واقعا كهجاي گردشگري اردبيل و مشگين شهر و مغان هست حالا تبريز از موقع منطقه ازاد شده همه مردم ماشين پلاك منطقه ازاد سوار ميشن و خيلي هم خوشحال هستند ارزون هست و با نظر شما موافق نيستم

سلام. باید توجه داشت که آقای پزشکیان علاوه بر اینکه نائب رئیس مجلس هست نماینده تبریز هم هست و باید با منطقه تجاری مغان مخالفت کند. نمايندگان استان اردبیل باید پاسخ بدهند که به ایشان رای دادند تا نائب رئیس شود

درست امریکائیها برنامه خوبی برای کشت و صنعت نوشته بودند اما انسانهایی مثل شما برای بکرسی نشاندن اهداف خود و ..... مانع پیشرفت این شرکت شده اید . چه برنامه ای در پشت پرده دارید نمی دانم فقط این را می دانم که شما نماینده تبریز هستی نه مغان . نماینده مغان باید جواب دهد .
ارسال نظر