///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29057
تاریخ انتشار: د, 1396/10/18 - 11:30
به دنبال درج خبری با عنوان "قطعي آب شرب پارس آباد بدون اطلاع قبلي" روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهري پارس آباد جوابیه ای برای آران مغان ارسال کردند، که متن این جوابیه به شرح زیر می باشد.

به گزارش آران مغان، پیرو شکستگی ها و حوادث مکرر در خط انتقال اصلی آب شرب پارس آباد به سایز 600 میلیمتر در طول خیابان شهید بهشتی و به علت فرسودگی لوله مذکور احتمال شکستگی  شدید آن در طی سالهای آینده دور از انتظار نبود و این امر احتمال بروز بحران و تهدید ابنیه و تاسیسات مجاور و تنش های اجتماعی را تشدید می کرد.

لذا در طی دو سال اخیر تاسیسات و شبکه جایگزین خط فرسوده از جمله رینگ شرق شهراحداث، و نقاط انفصال در چند نقطه وصل شد که با اقدامات صورت گرفته خط فرسوده عملا از مدار بهره برداری خارج شد و جهت خارج کردن آن از شبکه، با هماهنگی مسئولین ذیربط و با اطلاع رسانی عمومی طی نامه شماره 16218 مورخه 96/10/10 از بامداد 11 دی ماه امور آب و فاضلاب پارس آباد با فراهم كردن کلیه تجهیزات و نیروهای مورد نیاز عملیات اجرایی خود را آغاز و در ساعت 4 صبح همان روز به اتمام رسید و جریان آب در شبکه برقرار شد.

با تاکید بر به حداقل رساندن مدت قطعی آب و آنهم در ساعاتی که مردم کمترین مصرف را دارند یعنی از بامداد تا 4 صبح، عملیات اجرایی به صورت شبانه انجام یافت. متاسفانه به دلیل موقعیت مکانی، جنس خاک و ادامه عملیات به صورت شبانه در ساعت 6 صبح پشت بند خط جابجا شده و موجب جاری شدن آب در معابر شهر گردید كه بلافاصله اکیپ در محل حاضر و با قطع جریان آب اقدامات اصلاحی و تعمیرات شروع شده و تا عصر همان روز ادامه یافته و شبکه برقرار شد.

در پایان ضمن عذرخواهی از مردم شریف و فهیم شهر پارس آباد و قدردانی از صبر و حوصله شهروندان امور آبفای پارس آباد اعلام می دارد با تمام توان، امکانات ، تجهیزات و پرسنل به صورت شبانه روزی درخدمت مردم مومن و خدادوست می باشد و لازم است از عنایات کلیه مسئولین و مقامات شهر به ویژه فرماندار، دادستان، فرماندهی ناحیه بسیج، رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار، اعضای کمیته بحران شهرستان و سایر نیروهای امدادی و خدماتی که با پیگیری و حضور مستمر موجب تسریع در انجام عملیات شدند تقدیر و تشکر نماییم و یادآوری می گردد در طول انجام عملیات با تعداد 5 تانکر در سطح شهر مخصوصا برای مراکز خدماتی و  درمانی و حساس آبرسانی سیار انجام می گرفت.

روابط عمومی آب وفاضلاب شهري پارس آباد

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر