///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29028
تاریخ انتشار: پ, 1396/10/14 - 15:07
رئیس کل دادگستری استان اردبيل در سفر به پارس آباد از اراضی پایاب سدخداآفرین و برخی از واحدهای تولیدی وصنعتی اين شهرستان بازدید كرد.

به گزارش آران مغان، رئیس کل دادگستری استان اردبيل به همراه جمعی از مسئولان عالی قضایی استان و مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی به منظور بررسی وضعیت روند پیشرفت پروژه پایاب سد خدآفرین و بررسی مسائل و مشکلات احتمالی آن و نیز از برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان پارس آباد بازدید كردند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد علی قاصدی اردبیل در این خصوص گفت: پروژه پایاب سدخداآفرین یک طرح و پروژه ملی بزرگی است که قطعاً در جهت اشتغال زایی و تولید در منطقه و استان بسیار مهم است و به همین سبب همه ما مسئولیت داریم تا از بروز هرگونه مشکل در پیشبرد این طرح جلوگیری نمائيم.

رئیس کل دادگستری استان اردبيل در ادامه از برخی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرستان پارس آباد نيز بازديد كرد و گفت: در این راستا مجموعه قضایی استان تحت کمیته ای به نام کمیته حمایت از سرمایه گذاری استان تلاش می نماید تا با رعایت قوانین و مقررات نسبت به رفع موانع و مشکلات حقوقی این گونه واحدها از جمله مشکلات مربوط به نقدینگی به منظور رونق اقتصادی در استان تلاش نماید.

وی افزود: این گونه بازدیدها با حضور مسئولین متولی و دستگاههای نظارتی به منظور رصد هرگونه مشکل استمرار می یابد.

قاصدي تأکید کرد: در این بین همکاری و هماهنگی تمامی دستگاهها و نهادهای اجرایی استان برای رفع هرگونه مشکل تولید و اشتغال در استان ضروری است.

///

////

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر