///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 29010
تاریخ انتشار: د, 1396/10/11 - 22:45
مردم شهرستان پارس آباد مغان روز چهارشنبه 13 دي ماه در محکومیت اقدامات اغتشاشگران راهپیمایی مي كنند.

به گزارش آران مغان، مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان پارس آباد مغان روز چهارشنبه (13 دي) در محکومیت اقدام آشوبگران و تخریب اموال عمومی توسط عده اي اغتشاشگر راهپیمایی مي كنند.

این راهپیمایی راس ساعت 10:30 صبح از ميدان سپاه بطرف چهارراه امام خميني(ره) پارس آباد برگزار مي شود و طي آن مردم هميشه در صحنه اين شهرستان ضمن پشتیبانی و حفاظت از ارزش های اسلامی و انقلابی، انزجار و خشم خود را نسبت به اغتشاشگران اعلام مي كنند.مردم ولایت‌مدار و انقلابی شهرستان پارس آباد مغان روز چهارشنبه (13 دي) در محکومیت اقدام آشوبگران و تخریب اموال عمومی توسط عده اي اغتشاشگر راهپیمایی مي كنند.

این راهپیمایی راس ساعت 10 صبح از ميدان سپاه بطرف چهارراه امام خميني(ره) پارس آباد برگزار مي شود و طي آن مردم هميشه در صحنه اين شهرستان ضمن پشتیبانی و حفاظت از ارزش های اسلامی و انقلابی، انزجار و خشم خود را نسبت به اغتشاشگران اعلام مي كنند.

از عموم مردم شهرستان پارس آباد مغان براي شرکت در این راهپیمایی دعوت بعمل آمده است.

در روزهای اخیر عده‌ای فرصت طلب و آشوبگر به بهانه اعتراض به وضعیت معیشتی و اقتصادی اقدام به برگزاری تجمعات در نقاط مختلف کشور کردند. هر چند که در ابتدا گمان می‌رفت نیت این افراد اقتصادی است اما آرام آرام ماهیت پلید گردانندگان این اغتشاشات مشخص شد و رنگ و بوی ضد امنیتی به خود گرفت.

دادن شعارهای ساختار شکنانه، ضربه زدن به اموال عمومی و خصوصی مردم، ایجاد درگیری و زد و خورد از مهم‌ترین اقدامات سخیف این افراد در چند روز گذشته بوده است.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر