///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28959
تاریخ انتشار: د, 1396/10/04 - 17:02
به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه، مسابقات ورزشي والیبال و پرتاب دارت ویژه بانوان در شهرستان پارس آباد برگزار شد.

امين زرين كمر مسئول تربیت بدنی سپاه ناحيه پارس آباد امروز در گفتگو با خبرنگار آران مغان، از برگزاری مسابقات متعدد ورزشی به مناسبت سالروز 9 دی در سطح شهرستان پارس آباد خبر داد و گفت: مسابقات فوتسال، واليبال، كاراته، دارت و ... از جمله برنامه های ورزشی است که به مناسبت 9 دی در پارس آباد برگزار می شود.

وي افزود: تربیت بدنی سپاه ناحيه پارس آباد در همين راستا با هدف توسعه ورزش همگانی و به مناسبت گرامیداشت جماسه 9 دی یک دوره مسابقه والیبال ويژه فرهنگيان و پرتاب دارت ویژه خواهران برگزار کرد که استقبال پرشور ورزشکاران را به دنبال داشت.

زرين كمر با بيان اينكه در پايان مسابقات به تيم هاي اول تا سوم جوایزی اهدا مي شود، هدف از برگزاری این برنامه های فرهنگی ورزشی را نمایش بصیرت، اتحاد و یکپارچگی ملت در برابر دشمنان دانست و اظهار داشت: اجرای مسابقات ورزشی برای ایجاد شور و نشاط و شادابی و تندرستی در بین جوانان و اقشار مختلف مردم انجام می‌شود.

مسئول تربیت بدنی سپاه ناحيه پارس آباد خاطرنشان كرد: برنامه‌های پیش‌بینی شده از روز شنبه 2 دی‌ در سالن 9 دی سپاه پارس آباد و سالن هاي ورزشي ناحيه بسيج اين شهرستان آغاز و تا 9 دی ادامه خواهد داشت.

////

///

//

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر