///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28947
تاریخ انتشار: ش, 1396/10/02 - 14:02
با حضور مدیر کل استاندارد استان اردبیل و جمعی از مسئولان، اولین مرکز تست هیدرواستاتیک مخازن CNG خودرو در پارس آباد به بهره برداری رسید.

به گزارش آران مغان، هاشم علایی مدیرکل استاندارد اردبیل امروز در آیین افتتاح این مرکز گفت: مرکز تست هیدرواستاتیک مخازن CNG پارس آباد، سومین مرکز در استان اردبیل و شصت و دومین مرکز آزمایش تست هیدرواستاتیک در کشور است که در شهرستان پارس آباد به بهره برداری رسید.

وی افزود: این مراکز در زمینه معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز استاندارد، سه تکلیف پشتیبانی، آموزش کارشناسان تست چشمی و تایید صلاحیت کارشناسان بازرسی و تایید صلاحیت آزمایشگاه را بر عهده دارند.

مدیرکل استاندارد اردبیل با اشاره به مخازن دارای اشکال گفت: مخازن دارای اشکال در این تست از رده خارج و یا پرس می شوند تا دوباره استفاده مجدد از مخازن نشود.

علایی افزود: سازمان استاندارد علاوه بر بررسی استاندارد بودن در حوزه های مختلف صنعت، کشاورزی و سایر بخشها به دنبال بررسی استانداردهای کلیه محصولات مورد استفاده روزمره هموطنان است.

در ادامه، محمد حسینیان مدیر مرکز هیدرواستاتیک پارس آباد نیز اظهار داشت: هزینه راه اندازی آزمایشگاه تست هیدرواستاتیک بیش از ۵ میلیارد ریال است که زمینه اشتغال پنج نفر را بصورت مستقیم در این مرکز فراهم می سازد.

گفتنی است، مرکز تست هیدرواستاتیک مخازن سی ان جی توسط بخش خصوصی و در مرکز معاینه فنی حسینیان واقع در جاده بیوک خانلو انتهای محله کودشیمیایی پارس آباد راه اندازی شده است.

 

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر