///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28854
تاریخ انتشار: پ, 1396/09/16 - 10:36
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با کاهش محسوس دما در حال حاضر برف و سرما مناطق استان اردبیل را فرا گرفته است.

به گزارش آران مغان، علی دولتی‌مهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: با کاهش محسوس دما و طبق پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی در حال حاضر برف و سرما بیشتر مناطق استان اردبیل را فرا گرفته است.

وی افزود: بارش برف از بامداد امروز در گرمی آغاز شده و همچنان ادامه دارد به طوری که بیشترین بارش برف در مشگین‌شهر و گرمی بوده و ارتفاع آن به بیش از 10 سانتی‌متر رسیده است و در خلخال یک  سانتی‌متر برف به زمین نشسته است.

وی تصریح کرد: در بیله‌سوار نیز تاکنون 12 میلی‌متر و در پارس‌آباد یک میلی‌متر باران باریده و در هر دو شهرستان بارش باران تداوم دارد و در سرعین و فرودگاه اردبیل مخلوط باران و برف در حال ریزش است.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در حال حاضر کاهش دمای 14 درجه در مشگین‌شهر نسبت به دیروز در همین ساعت را شاهد هستیم و دمای فعلی مشگین‌شهر 3 درجه زیر صفر است که دیروز در همین ساعت 11 درجه بالای صفر بود و دمای فعلی شهر اردبیل نیز یک درجه زیر صفر است که نسبت به دیروز در همین ساعت 8 درجه کاهش یافته است.

دولتی‌مهر اظهار کرد: هم‌اکنون بارش برف همراه با وزش باد شدید در اردبیل و نیز در شهرستان‌های نیر، نمین، سرعین و خلخال ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر