///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28816
تاریخ انتشار: پ, 1396/09/09 - 12:15
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد مغان از راه اندازي کلینیک چشم پزشکی اين بیمارستان خبر داد.

جواد سرباززاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آران مغان اظهار كرد: اين كلينيك با تجهیزات کامل و پیشرفته با اعتباري بالغ بر 100 ميليون تومان راه اندازی و به بهره برداري رسيده است.

وي همچنین از آغاز به کار کلینیک روانپزشکی بخش اعصاب و روان خبر داد و گفت: با تمهیدات انجام یافته اين كلينيك از امروز بصورت روزانه در جهت ارائه خدمات تشخیصی- درمانی به عموم بيماران خدمات ارائه مي كند.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌ شده در آینده نزدیک سیستم نوبت دهی اینترنتی در درمانگاه تخصصی بیمارستان امام خميني (ره) جهت رفاه حال شهروندان و مراجعین محترم راه اندازی خواهد شد.

سرباززاده افزود: مراحل تکمیل پروژه بهسازی فضای فیزیکی جلوی بیمارستان، ایجاد سالن انتظار برای مراجعین، ایجاد لابی، ایجاد فضای مسقف اورژانس تا بخشها و بهسازی فضای اورژانس بیمارستان نیز از دیگر کارهای انجام‌شده در این مرکز درمانی است که به‌زودی شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

وي در ادامه از حمایتها و مساعدت های داورنیا معاونت پیشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبيل در جهت تحقق این موفقیت ها قدرداني کرد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

این کارخیلی خوبی است که دروقت افراد صرفه جویی مشود. ولی آیا به فکرافرادی که دسترسی به اینترنت ندارند شده است.
ارسال نظر