///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28798
تاریخ انتشار: د, 1396/09/06 - 16:11
اختلاس گران شهرداری تا مرگ تلخ مادر و سه فرزندشاختلاس در شهرداری خرم آباد ۷ نفر از مدیران این شهرداری را روانه زندان کرد.

به گزارش آران مغان، معاون دادستان خرم آباد گفت: ۷ نفر از مدیران شهرداری خرم آباد تاکنون به اتهام اختلاس بازداشت شدند.
سید رمضان موسوی در مورد فساد مالی و اختلاس در شهرداری خرم آباد گفته: پرونده اختلاس در شهرداری خرم‌آباد با همکاری دستگاه قضایی و اداره کل اطلاعات لرستان در حال رسیدگی است و در این رابطه تا کنون ۷ نفر دستگیر و روانه زندان شده اند.
اتهام افراد دستگیر شده، رشوه، جعل، کلاهبرداری و تضییع حقوق بیت المال است و از رابطین با نفوذ در شهرداری بوده‌اند که برای انجام تخلفات خود رشوه دریافت و پرداخت می‌کردند.
وی با بیان اینکه تخلفات از ۲ سال پیش تاکنون صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: اعضای سابق و جدید شورای اسلامی شهر خرم‌آباد در کشف، نوع و ارتکاب جرم بی اطلاع هستند و اخباری که به این اعضا توسط برخی رسانه‌ها نسبت داده می‌شود، صحت ندارد.
موسوی با بیان اینکه یکی از دستگیر شدگان از شهرداران سابق مناطق شهرداری خرم‌آباد است تصریح کرد: دستگیر شدگان زمین‌هایی را که طرح تفصیلی داشته‌اند با فشار به مالکین، زمین‌ها را به نام خود کرده‌اند.
وی اظهار داشت: مبالغی که در رسانه‌ها در خصوص اختلاس اعلام می‌شود هیچگونه صحتی ندارد و باید منتظر نتیجه قطعی پرونده و رسیدگی کامل باشیم.
در رسانه بیان شده که مبلغ اختلاس برخی متهمین ۱۱ میلیارد تومان است.

منبع: خبرگزاري صداوسيما

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر