///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28788
تاریخ انتشار: ش, 1396/09/04 - 21:56
آیین تکریم و معارفه شهردار بخش تازه كند عصر امروز با حضور نماينده مردم شهرستانهاي پارس آباد و بيله سوار در مجلس برگزار شد.

به گزارش آران مغان، این مراسم با حضور شكور پورحسين نماینده شهرستان های پارس آباد و بيله سوار در مجلس، قلندري معاون مدیرکل شهری و شوراهای استاندار، اكبر صمدي فرماندار پارس آباد و جمعي از مسئولان محلي در بخشداري تازه كند برگزار شد.

در این مراسم از زحمات محبوب عبدي شهردار سابق تازه كند و ستاري سرپرست دو ماهه شهرداری تازه كند با اهدای لوحی تقدیر و تجلیل شد و با اهدای حکم اكبر بهنام جو استاندار اردبيل توسط معاون مدیر کل امور شهری و شوراهای این استان به داريوش قرباني، وی به عنوان شهردار جدید تازه كند معارفه شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان پارس‌آباد ضمن اشاره به اختصاص 750 میلیون تومان اعتبار، بر تلاش شهرداری‌ها در راستای مدیریت بدون پول و ایجاد درآمدهای پایدار و مولد تأکید کرد.

اكبر صمدي افزود: مراحل اولیه تغییر نام شهر تازه‌کند در کمیته‌های شهرستانی و استانی انجام شده است و  تا تحقق موضوع پیگیری خواهیم کرد.

گفتني است، داريوش قرباني متولد 1364 در اردبيل و دارای كارشناسي ارشد مديريت اجرايي گرايش استراتژيك است كه 27 مهرماه با اكثريت آراشوراي شهر تازه كند، به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شده بود.

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

پس شهردار پارس اباد معارفه اش کی هست ایا شهردار خواهد داست یا نه سابقه نداره پارس اباد شهردار نداشته باسه
ارسال نظر