///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28780
تاریخ انتشار: ش, 1396/09/04 - 00:56
جسد يك جوان 25 ساله اصلاندوزي كه از روی پل دره رود شهر اصلاندوز خود را پایین انداخته و خودکشی کرده بود بعد از 5 ساعت از سيفون كانال آبياري بيرون كشيده شد.

به گزارش آران مغان، حوالی ساعت 15 عصر روز جمعه جوان 25 ساله اي كه گفته مي شود اهل روستای ایدر اصلاندوز بوده به دلايل نامعلومی خود را در سیفون کانال آبیاری شهر اصلاندوز انداخت و خودکشی کرد.

داور طاعتی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پارس‌آباد در اين باره گفت: تلاش نیروهای مردمی و امدادی برای یافتن جوان غرق شده در سیفون کانال اصلی آبیاری اصلاندوز ادامه داشت که نهایتاً بعد از 5 ساعت جستجوی مستمر و بدون وقفه جسد جوان غرق شده در این سیفون پیدا شد.

وی با اشاره به معلوم نبودن علت مرگ این جوان غرق شده در کانال آبیاری در اصلاندوز افزود: جسد به منظور طی سیر مراحل قانونی به پزشکی قانونی فرستاده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر پارس‌آباد با اشاره به همکاری مستمر و بدون وقفه نیروهای امداد و به‌ویژه نیروهای مردمی در کنار نیروهای جمعیت هلال‌احمر گفت: تلاش همه برای جستجوی جسد سبب شد که جسد جوان اصلاندوزی سریع‌تر از زمان معین شده پیدا شود که در همین رابطه از همکاری عوامل مدیریت بحران از جمله شهرداری، بخشداری، نیروهای انتظامی و مرزبانی به ویژه مردم غیور اصلاندوز تقدیر و تشکر می‌کنیم.

منبع: ارس تبار

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر