///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28777
تاریخ انتشار: پ, 1396/09/02 - 23:00
استاندار اردبیل گفت: مطالعه طرح ایجاد بندرخشک اصلاندوز آغاز شده و با جدیت و دقت کافی ادامه دارد.

به گزارش آران مغان، اکبر بهنام‌جو بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مطالعات اجمالی امکان‌پذیری ایجاد بندرخشک اصلاندوز در اردبیل اظهار داشت: باتوجه به اینکه مطالعات ایجاد بندرخشک در اصلاندوز در سطح وسیعی از سالهای گذشته در استان اردبیل آغاز شده است اما انتظار می‌رود تا مطابق با نیازها و خواسته‌های مردم مطالعات این طرح باری دیگر به صورت دقیق و با ظرافت هرچه تمام‌تر انجام گیرد.

وی با بیان اینکه طرح بندرخشک اصلاندوز با تلاش و پیگیری‌های فراوان مدیران سابق و فعلی استان مراحل دشوار خود را طی کرده است، افزود: استاندار و مسئولان سابق استان اردبیل با تلاشهای بی‌وقفه خود طرح اجرا و ایجاد بندرخشک در منطقه اصلاندوز را تا حد قابل قبولی پیش برده‌اند که انتظار داریم تا من بعد نیز با حمایت و تعامل مسئولان استانی طرح اجرایی آن را با جدیت ادامه دهیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: در متن اجرای بندرخشک اردبیل سعی شده تا از طراحان و مهندسان باتجربه و کاردان بومی استفاده شود که باید توجه داشت که این مسئله باعث نمی‌شود تا مطالعات این طرح با اهمال انجام پذیرد.

بهنام‌جو با تاکید به اجرای طرح بندرخشک اصلاندوز در استان اردبیل را در اراضی دولتی عنوان کرد و گفت: اگر اراضی غیردولتی هم در طراحی بندرخشک ارجحیت داشته باشد در مطالعه و ترسیم نقشه گنجانده خواهد شد.

وی اظهار کرد: در مطالعه تکمیلی طرح بندرخشک اصلاندوز توجیه اقتصادی، میزان بار، شرح خدمات، مکان‌یابی، مسائل مربوط به کشور مقابل و برخی ابهامات موجود در مطالعه اجمالی به صورت کامل و دقیق بررسی و به کار گروههای مربوطه ارائه می‌شود که این مسئله باعث نمی‌شود تا نظر و توجه مسئولان از اجرای این طرح کنار بماند و این طرح همچنان با جدیت انجام خواهد شد.

منبع: تسنيم

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر