///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28763
تاریخ انتشار: چ, 1396/09/01 - 08:42
رئيس شبكه دامپزشکی پارس آباد مغان از طرح واکسیناسیون 100 هزار دام سبك در اين شهرستان با مشارکت بسيج سازندگي سپاه ناحيه پارس آباد خبر داد.

جابر غائبي در بازديد از طرح واكسيناسيون دام سبك در شهرستان پارس آباد در گفت‌وگو با خبرنگار آران مغان اظهار كرد: هم زمان با هفته بسيج طرح واکسیناسیون دام علیه بیماری های طاعون نشخوارکنندگان کوچک، شاربن و آبله در شهرستان پارس آباد مغان اجرا می شود.

وي با بيان اينكه اين طرح با مشارکت بسيج سازندگي سپاه ناحيه پارس آباد در قالب اردوي جهادي اجرا مي شود، گفت: با اجرای این طرح 100 هزار راس دام سبك در شهرستان پارس آباد به صورت رایگان واکسینه خواهند شد.

رئيس شبكه دامپزشکی شهرستان پارس آباد با اشاره به اينكه بیماری شاربن و آبله بيماری مشترک بین انسان و دام می باشد، افزود: برای کنترل و جلوگیری از ابتلای دام به این بیماری ها، از همه توان بخش دولتي و خصوصی اداره دامپزشکی براي واكسيناسيون استفاده مي شود تا از احتمال بروز خطر برای صنعت دامداری و بهداشت عمومی جلوگیری بعمل آید.

غائبي با تقدير از مشاركت بسيج سازندگي در اجراي اين طرح گفت: طرح واكسيناسيون دام سبك در طول هفته بسيج و بعد از آن ادامه داشته و تا آخرین راس از دام در شهرستان پارس آباد ادامه خواهد داشت.

 

////

////

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر