///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28757
تاریخ انتشار: س, 1396/08/30 - 09:40
اکبر ایمانی بازیکن پارس آبادي و ملی پوش تیم ملي گفت: باشگاه فولاد کاری با من کرد که هر روز گریه می‌کردم. حتی طوری شده بود در نیم‌فصل دوم من را سر تمرین هم راه نمی‌دادند.

به گزارش آران مغان، اکبر ایمانی بازیکن پارس آبادي و ملی پوش تیم فوتبال پدیده مشهد كه میهمان اين هفته برنامه نود بود، گفت: کارم را در شهرم، پارس‌آباد مغان زیر نظر خدارضا اصلانی، حجت، ولی زاده، علیرضا اصغری و قابل امدادی شروع کردم.یک زمان تست تیم ملی زیر ۱۳ سال در اردبیل بود که از تمام استان تنها ۷ نفر قبول شدند و در نهایت که به تهران آمدیم من را انتخاب کردند.

او عنوان کرد: محمد یاوری سرمربی تیم ملی زیر ۱۳ سال بود که در فستیوال آسیا قهرمان شدیم. بعد از آن با محمد یاوری که مدیر فنی سپاهان بود صحبت کردم و به این تیم پیوستم. سال اول در تیم نوجوانان بودم، اما یک فصل بعد به تیم جوانان رفتم.

هافبک پدیده اضافه کرد: زمان امیر قلعه‌نویی از تیم جوانان سپاهان به بزرگسالان رفتم. طی یک سال ۶-۵ جوان بودیم که کمتر از همه جوانان بازی کردم، چون بازیکنان خوبی مثل امید ابراهیمی، احمد جمشیدیان، مهدی کریمیان، محرم نویدکیا، حسین پاپی و ... در آن تیم بودند.

ایمانی درباره شرایط زندگی‌اش گفت: در ۱۷ سالگی ازدواج کردم؛ تا قبل از آن در حاشیه بودم، اما بعد از متاهل شدن اوضاعم بهتر شد.

او ادامه داد: در ذوب‌آهن دوران خوبی داشتم که ابتدا لوکا سرمربی تیم ما بود و بعد گل‌محمدی آمد.یک زمانی شد که احساس کردم باید از ذوب جدا شوم و پس از آن به فولاد رفتم که یک سال خوب هم در این تیم داشتم، اما از زمانی که آقای سعداوی آمد شرایطم تغییر کرد یک بار پنالتی خراب کردم که گفتند مقابل تیم شهرش این کار را کرده و پس از سه، چهار بازی نیمکت‌نشین شدم.

هافبک پدیده یادآور شد: باشگاه فولاد کاری با من کرد که هر روز گریه می‌کردم. برایم عجیب بود بعد از یک سال خوب چرا این کار‌ها را با من کردند.حتی طوری شده بود در نیم‌فصل دوم من را سر تمرین هم راه نمی‌دادند.

ایمانی در مورد اشتباهاتی که در دیدار تدارکاتی تیم ملی مقابل ونزوئلا داشت، گفت: بعد از بازی کی‌روش گفت وقتی یکی، دو توپ را از دست می‌دهی چند پاس ساده بده تا دوباره به شرایط بازی برگردی. هم‌پستی‌هایم در تیم ملی در تیم‌های باشگاهی خود بهترین هستند و برای ماندن در تیم ملی باید تلاش کنم و سعی دارم به جام جهانی بروم و نظر کی‌روش را جلب کنم.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر