///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28751
تاریخ انتشار: د, 1396/08/29 - 12:30
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد گفت: همزمان با هفته بسیج 280 دانش‌آموز دختر شهرستان پارس آباد به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوري امروز در آیین بدرقه کاروان راهیان نور دانش آموزی پارس آباد به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اظهار کرد: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و آشنایی بیشتر نسل جوان با رشادت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس، کاروان 280 نفره دانش آموزان دختر پارس آباد به مناطق عملیاتی شمال غرب اعزام شد.

وی با بيان اينكه اين كاروان در قالب 7 دستگاه اتوبوس عازم مناطق جنگي شمال غرب کشور شد، افزود: هدف از اعزام این کاروان‌ها در قالب کاروان راهیان نور، تبیین ایثارگری‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس و نیز ترویج فرهنگ مقاومت و روحیه ایثار در بین دانش آموزان به عنوان نسل آینده ساز جامعه است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس‌آباد گفت: این كاروان در طي سه روز از یادمان های شهید باکری، شهید بروجردی و منطقه عملیاتی تمرچین، حاج عمران و نیز منطقه عملیاتی پیرانشهر و یادمان‌های برپا شده در شمال غرب کشور بازدید خواهند کرد.

نوري تصریح کرد: اردوهای راهیان نور یکی از راه‌های مؤثر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که هرچقدر فرهنگ جهاد و شهادت در بین نسل جوان و نوجوان جامعه ترویج شود، بی‌تردید فرزندانمان در مقابل آماج حملات دشمنان در جنگ نرم مقاوم‌تر خواهند بود.

وی با اشاره به لزوم حفظ فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان، خاطرنشان کرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ کنیم و در راستای حراست از آرمان‌های شهدا، امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداریم که برگزاری این اردوها در این خصوص، بسیار ارزشمند است.

///

///

////

///

////

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر