///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28709
تاریخ انتشار: د, 1396/08/22 - 22:23
دو قاتل دوجنسیتی که مرد میانسالی را در پاسداران به قتل رسانده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش آران مغان به نقل از مهر، ساعت ۴ دوشنبه ۲۲ آبانماه، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در خیابان شریعتی-خیابان هدیه به کلانتری ۱۰۱ تجریش اعلام شد.

با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد مردی ۴۵ ساله به هویت مشخص که از ناحیه گوش دچار خونریزی شدید شده ، فوت نموده است. شاهدان صحنه درگیری در اظهارات اولیه عنوان داشتند که دو خانم جوان را دیده‌اند که مقتول را به زمین هل داده و پس از آن با یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۷ سفید رنگ از محل متواری شدند.

با تشکیل پرونده مقماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران  پرونده  برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. یکی از شاهدان صحنه درگیری در اظهاراتش به کارآگاهان گف :ساعت ۰۳:۵۰ با صدای درگیری بیدار شدم؛ از پنجره منزل که بیرون را نگاه کردم، متوجه صحنه درگیری دو خانم با آقایی شدم که دو نفری در حال کتک زدن وی بودند ؛ یکی از این دو خانم مقتول را هل داد که مقتول روی زمین افتاد ؛ در ادامه این دو نفر سوار یک دستگاه خودرو ۲۰۷ سفیدرنگ شده و از محل متواری شدند.

همزمان با آغاز تحقیقات، شاهد دیگری که دو خانم متواری شده را برای دومین بار در صحنه جنایت مشاهده کرده بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: دو خانمی که سوار بر خودرو پژو ۲۰۷ از محل متواری شده بودند را زمانی که اورژانس به محل رسیده بود، سوار بر خودرو ۲۰۷ مشاهده کردم که مجددا به محل درگیری برگشته بودند؛ این دو نفر با مشاهده ماشین اورژانس به سرعت از محل متواری شدند اما من در همان لحظه کوتاه توانستم قسمتی از شماره پلاک خودرو آنها را به خاطر بسپارم.

با اطلاعات بدست آمده از شماره پلاک خودرو دو خانم متواری شده از صحنه، کارآگاهان اقدام به شناسایی مالک خودرو پژو ۲۰۷ در منطقه پاسداران کردند؛ بلافاصله کارآگاهان به این محل مراجعه و در ساعت ۱۴ اقدام به دستگیری دو خانم به نام های مرجان ( ۲۸ ساله ) و میترا ( ۲۱ ساله) کردند که در همان لحظه دستگیری مشخص شد این دو نفر دو جنسیتی هستند.

مرجان و میترا پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ صراحتا به درگیری با مقتول و همچنین ضرب و شتم وی با ضربات قفل فرمان اعتراف کردند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر  به خبرنگار مهر گفت:با دستور بازپرس پرونده ،قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهمین برای  انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شدند و تحقیقات از متهمین همچنان در اداره دهم پلیس آگاهی در حال انجام است.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر