///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28698
تاریخ انتشار: ي, 1396/08/21 - 16:55
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان پارس آباد از اعزام بالگرد اورژانس هوایی به اين شهرستان برای انتقال دو بیمار بدحال به مركز استان خبر داد.

به گزارش آران مغان، سرباززاده رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد با اعلام اين خبر گفت: صبح امروز (شنبه) يك نفر مصدوم تصادفی به اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد مغان منتقل گردید.

وي افزود: مصدوم حادثه ديده پس از انجام اقدامات درمانی لازم به علت صدمات وارده به قفسه سینه و شکم به قید فوریت جهت اقدامات درمانی پیشرفته سریعا به اتاق عمل منتقل و خونریزی های موجود در ریه ها و اطراف قلب و کبد کنترل و با موفقیت جراحی و وضعیت بالینی مصدوم تثبیت و بیمار به بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان منتقل شد.

سربازاده  ادامه داد: صبح روز یکشنبه مصدوم که با تلاش پرستاران زحمت کش بخش ICU بیمارستان امام خمینی(ره) از وضعیت بالینی با ثباتی برخوردار شده بود جهت ادامه درمان، آنژیوگرافی و بررسی های بیشتر توسط اورژانس هوایی ۱۱۵ به بیمارستان فاطمی اردبیل اعزام شد.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آباد گفت: همچنین در این پرواز بیمار دیگری که دچار سکته مغزی شده بود نیز جهت اقدامات درمانی لازم به اردبیل منتقل شد.

گفته مي شود يكي از اين بیماران بدحال از پرسنل بیمارستان امام خمینی ره) پارس آباد مغان می باشد.

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر