///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28670
تاریخ انتشار: س, 1396/08/16 - 10:58
دبیر مسابقه فیلمنامه نويسي كوتاه و نمایشنامه نویسی مقاومت استان اردبيل از تمدید مهلت ارسال آثار به اين مسابقه خبر داد.

به گزارش آران مغان، غلامحسین جلالی دبیر مسابقه فیلمنامه نويسي كوتاه و نمایشنامه نویسی مقاومت استان اردبيل با بیان اینكه تاكنون استقبال خوبی از اين مسابقه شده است، اظهار كرد: نخستين مسابقه فیلمنامه نویسی کوتاه و نمایشنامه نویسی مقاومت استان اردبیل در چهار بخش و با موضوعات دفاع مقدس، مدافعان حرم، بسيج شجره طيبه و جبهه مقاومت برگزار می‌شود و انتظار می رود كه با استقبال هنرمندان رو به رو شود.

وي با بيان اينكه مهلت ارسال آثار به این مسابقه تا 30 آبان ماه جاري تمديد شده است، گفت: اختتامیه و نفرات برتر اين مسابقه در 14 آذر ماه به میزبانی کانون بسیج هنرمندان شهرستان پارس آباد معرفي و تجليل خواهند شد.

دبیر مسابقه فیلمنامه نويسي كوتاه و نمایشنامه نویسی مقاومت استان افزود: به همه شرکت کنندگان در اين مسابقه گواهی حضور داده می شود و از 5 اثر در هر دو بخش و مجموعاً 10 اثر برگزیده در اختتامیه تجلیل خواهد شد.

جلالي تصريح كرد: با توجه به اینکه نخستین مسابقه فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی مقاومت به منظور ارج نهادن به مقام والای شهدا و ایثارگران استان و کشور برگزار می شود پوستر این مسابقه به نام يادواره سرباز شهید نیکنام مهرآوران شهید مدافع مرزهای کشور عزیزمان مزین است.

////

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر