///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28548
تاریخ انتشار: ج, 1396/07/28 - 17:19
امام جمعه موقت پارس آباد مغان در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه اين شهر از پرداخت نشدن حق بیمه پزشکان و مراکز پزشکی انتقاد كرد.

به گزارش آران مغان، حجت‌الاسلام امین پورمحمد در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه پارس آباد با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات بدگماني و سوءظن را يكي از آفت بزرگ جامعه دانست و اظهار داشت: در جامعه اسلامی، آنچه که روابط اجتماعی را متزلزل می کند سوءظن است.

وي با بيان اينكه سوءظن موجب سقوط انسان می گردد، افزود: يكی از صفات رذيله و ناپسندی كه در انسان ها وجود دارد سوء ظن است.

امام جمعه موقت پارس آباد در ادامه با انتقاد از عدم پرداخت حق بیمه پزشکان و مراکز پزشکی گفت: جای تعجب است که نهادهای بیمه بدون کوچکترین تأخیری حق بیمه را از تحت پوشش‌های خود دریافت می‌کنند ولی متأسفانه حق بیمه پزشکان و مراکز پزشکی را نمی‌پردازند.

پورمحمد از مسئولان علوم پزشکی استان خواست قبل از افتتاح بیمارستان تازه احداث پارس‌آباد به دلیل مسافت طولانی این شهرستان با دیگر مراکز استان‌ها این بیمارستان را به دستگاه‌های MRI و NICU (مراقبتهاي ويژه كودكان) که از جمله نیازهای مردم شهرستان محسوب می‌شود مجهز کنند.

وي هچنين خواستار جذب پزشک سونوگرافیست زن در پارس آباد شد، گفت: نبود پزشک زن در رشته تخصصی سونوگرافی و ویزیت بیماران توسط پزشک مرد بعنوان یک آسیب جدی و معضلی بی پایان خانواده ها را در شهرستان مرزی پارس آباد به شدت رنج می دهد.

امام جمعه موقت پارس آباد با محکوم کردن یاوه گویی های ترامپ عليه ملت ايران، بر حمایت اقشار مختلف مردم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاكيد كرد و افزود: دشمنان بدانند هر ایرانی یک پاسدار است و امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی است

اعتراض امام راحل به لایحه ننگین کاپیتولاسیون، شهادت آیت الله مصطفی خمینی و همچنين شهادت حضرت رقیه (س) از مناسبت های پیش روی هفته اي است که امام جمعه موقت پارس آباد به آن اشاره کرد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر