///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28530
تاریخ انتشار: س, 1396/07/25 - 14:50
اولین دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در پارس آباد مغان با هدف رونق‌بخشی به صنعت گردشگری در این شهرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش آران مغان، نخستین دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شهرستان پارس آباد با حضور بخشدار مرکزی، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و جمعی از  مسوولان محلی پارس آباد افتتاح شد.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان پارس آباد در آیین افتتاح این دفتر خدماتی گفت: راه اندازی دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در پارس آباد مغان برای اولین بار است که در این شهرستان صورت می گیرد.

 

صیاد اسماعیلی با بیان اینکه مجوز فعالیت این دفتر خدماتی از سوی میراث فرهنگی و گردشگری صادر شده است، افزود: از این پس صدور روادید، اعم از ویزا، رزرو هتل، برگزاری تورهای داخلی و خارجی در شهرستان پارس آباد از طریق این دفتر انجام می گیرد.

 

وی با اعلام اینکه با افتتاح اولین دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری برای دو هفت نفر شغل ایجاد شده است، تصریح کرد: طرح ها و برنامه هائی که از جانب میراث فرهنگی و گردشگری برای توسعه صنعت گردشگری اجرا می شود، قطعا به رونق اقتصادی و ایجاد درآمد برای جوانان علی الخصوص در این شهرستان، کمک خواهد کرد.

 

اسماعیلی افزود: اولويت اول ما از راه اندازی دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در این شهرستان، اجراي تورهاي آشناسازي با جاذبه هاي گردشگري و جلوگیری از سودجویانی است که بصورت غیرقانونی و بدون مجوز اقدام به برگزاری تور گردشگری می کنند.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان پارس آباد همچنین از راه اندازی دو دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری دیگر در شهرستان پارس آباد طی هفته های آتی خبر داد.

 

وی تاکید کرد: امیدواریم شهروندان عزیز برای اجرای برنامه های سفر و گردشگری از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری که دارای مجوز هستند استفاده کرده تا هم شکل قانونی گرفته و هم اینکه در صورت برخورد با مشکلی یا داشتن شکایتی از دفاتر مسافرتی بتوان پیگیر آن بود.

 

به گزارش آران مغان، شهرستان پارس آباد با داشتن، قلعه باستانی اولتان، تپه نادری، درياچه و چهل پله شهرك شهيد آيت اله غفاري، سد ميل مغان، تفرجگاه ساحلی ارس و مرز مشترك با جمهوری آذربایجان، ظرفيت بالائي در جذب گردشگران داخلي و خارجي دارد و راه اندازي دفاتر خدمات مسافرتي مي تواند كمك شايان توجهي به توسعه صنعت گردشگري آن نمايد.

 

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر