///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28516
تاریخ انتشار: د, 1396/07/24 - 14:32
در محکومیت سخنان رئیس جمهور آمریکا؛
کارگران و كاركنان شهرداری پارس آباد تجمع کردند + عکس
کارگران و کارکنان شهرداری پارس آباد ظهر امروز به همراه سرپرست شهرداری و شورای اسلامی این شهر در محکومیت سخنان اخیر ترامپ علیه ملت ایران و سپاه پاسداران تجمع کردند.

به گزارش آران مغان، کارگران و کارکنان شهرداری پارس آباد ظهر امروز (یکشنبه) به همراه سرپرست شهرداری و تنی چند از شورای اسلامی این شهر در محکومیت سخنان اخیر ترامپ علیه ایران تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

 

تجمع کنندگان با پیمودن مسیر خیابان جمهوری تا میدان سپاه پارس آباد، در محوطه ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان حاضر شده و با مشت ها گره کرده ضمن محکومیت  سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و تروریست خواندن سپاه، حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

 

تجمع کنندگان در حالی با لباس فرم، چفیه بسیجی و کاور خدمات شهرداری در این تجمع حاضر و با شعار و مشتهای گره کرده "مرگ بر آمریکا" ، "مرگ بر ترامپ" خشم و انزجار خود را اعلام کردند که پیامی هم برای رئیس جمهور آمریکا داشتند که "من هم یک سپاهی هستم"

 

در این تجمع فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد با قدردانی از آحاد مختلف مردم، دانشگاهیان، گروهها، سازمانها، شهرداری و اعضای شورای شهر پارس آباد در حمایت از سپاه پاسداران، گفت: سخنان ترامپ به قدری غیرعقلانی و دیوانه وار بود که حتی از سوی سیاستمداران آمریکایی و کشورهای اروپایی محکوم شد.

 

سرهنگ پاسدار حسن نوری با بیان اینکه سخنان اخیر ترامپ موجب انسجام و نزدیکی بیش از پیش طیف های سیاسی در کشور شد، افزود: سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا و اظهارات سراسر توهین او بر جمهوری اسلامی ایران در حالی به شدت از سوی ملت محکوم است که باعث شده تا انسجام مردم برای حمایت از دستاوردهای انقلاب و خصوصا سپاه بیشتر شود.

 

گفتنی است، به دنبال گزافه‌گویی‌های ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره سپاه پاسداران و اتهام تروریستی بودن آن، مردم شهرستان پارس آباد یک‌صدا به حمایت از سپاه برخاسته و کمپین "من یک سپاهی‌ام " را به راه انداختند.

 

////

///

///

///

////

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر