///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28482
تاریخ انتشار: چ, 1396/07/19 - 16:00
هافبک پديده مشهد ظرف ۱۰ روز هم ملی‌پوش شد و هم ۲ بازی ملی در کارنامه خود به ثبت رساند.

به گزارش آران مغان، وقتی ۱۲ روز پیش اکبر ایمانی برای اولین بار در تمرین تیم ملی شرکت کرد تصور می‌شد که نام او نیز در ادامه به مانند بسیاری دیگر از بازیکنان آماده لیگ خط خواهد خورد.

اما برخلاف پیش‌بینی نام این هافبک ۲۵ ساله اهل پارس‌آباد در لیست ۲۷ نفره تیم ملی برای دیدار با تیم‌های توگو و روسیه قرار گرفت.

بازیکن سابق تیم‌های پایه و بزرگسالان سپاهان كه اكنون در تيم باشگاهي پديده مشهد پابه توپ است، هفته پیش اولین بازی ملی خود را برابر توگو انجام داد تا ثابت كند حرفهاي زيادي براي گفتن دارد.

////

البته کارلوس کی‌روش در دیدار برابر این حریف آفریقایی بیشتر به نفراتی میدان داد که کمتر فرصت بازی پیدا می‌کنند. از این رو، حضور ایمانی در دیدار با توگو شاید به تنهایی نشانگر تداوم حضورش در جمع ملی‌پوشان نبود اما وقتی مرد پرتغالی در دیدار دوستانه مهم برابر روسیه هم دقایقی به هافبک پیشین ذوب‌آهن بازی داد معلوم شد که او برای جام جهانی روی این بازیکن حساب باز کرده است.

اگر نمایش محصول آکادمی سپاهان و بازیکن حال حاضر پدیده در ادامه تحت تأثیر افول احتمالی تیم باشگاهی‌اش کمرنگ نشود او این شانس را خواهد داشت تا نه فقط برای همراهی تیم ملی در بازی دوستانه که جهت حضور در جام جهانی هم مسافر روسیه شود.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر