///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28459
تاریخ انتشار: ي, 1396/07/16 - 09:47
کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد گفت: پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی همزمان با سراسر کشور 5 آبان در شهرستان پارس آباد برگزار می‌شود.

ولی همدم کارشناس تشکلهای دینی شهرستان پارس آباد در گفتگو با خبرنگار آران مغان اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور در روز پنجم آبان ماه انتخابابات پنجمین دوره شورای هیات مذهبی شهرستان پارس آباد برگزار خواهد شد.

وی به فرایند ثبت نام داوطلبان برای شرکت در این انتخابات اشاره کرد و گفت: طبق دریافت دستورالعمل ابلاغی از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان از داوطلبان برای شرکت در این انتخابات از اول مهر ثبت نام می‌شود و فرایند نام نویسی تا 20 مهر سال جاری ادامه خواهد داشت.

همدم افزود: داوطلبان برای حضور در این انتخابات براساس آیین نامه دریافتی باید دارای شرایط تعریف شده ابلاغی باشند که داشتن حداقل 3 سال سابقه مسئولیت در هیئت، متأهل بودن، نداشتن سوء پیشینیه و محکومیت کیفری، داشتن التزام عملی به ولایت فقیه و تابعیت جمهوری اسلامی و همچنیبن داشتن سابقه سکونت در حوزه انتخابیه از جمله شرایط داوطلبین جهت شرکت در پنجمین دوره انتخابات شورای هیئات مذهبی است.

کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی گفت: حداقل تحصیلات برای کاندیدا شدن در این انتخابات بر اساس ابلاغیه داشتن دیپلم قید شده است.

این مسئول تصریح کرد: شورای هیئات مذهبی شهرستان پارس آباد با انجام انتخابات هماهنگ با کل کشور در 5 آبان ماه برگزار می‌شود و بعد از انجام این فرایند منتخبینی از مسئولان هیئات مذهبی با رأی سایر مسئولان این تشکل ها انتخاب خواهند شد.

همدم افزود: مدت زمان فعالیت این شورا 4 سال تعیین شده است و این شورا در طول زمان فعالیت با همکاری و تعامل با اداره تبلیغات اسلامی و سایر دستگاه ها، امر نظارت، هدایت و ساماندهی هیئات مذهبی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

گفتنی است، علاقمندان می توانند همه روزه برای ثبت نام در این انتخابات از تاریخ قید شده با مراجعه به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نسبت به نام نویسی و کاندیدا شدن اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر