///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28268
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/22 - 22:31
نماینده پارس‌آباد و بیله سوار در مجلس:
وضعیت راه‌های استان متوازن با توسعه استانی نیست
نماینده مردم پارس‌آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه وضعیت راه‌های استان اردبیل به خصوص در قسمت‌های شمالی استان متوازن با مسیر توسعه استانی نیست.

به گزارش آران مغان، شکور پورحسین شامگاه امروز در جلسه ستاد باز آفرینی پایدار محدوده‌ها و محله‌های هدف اردبیل که در سالن شیخ صفی استانداری اردبیل برگزار شد اظهار کرد: متأسفانه وضعیت راه‌های استان اردبیل به خصوص در قسمت‌های شمالی استان متوازن با مسیر توسعه استانی نیست.

وی گفت: حدود 1 میلیارد دلار برای مهار آب‌های مرزی هزینه شده است که باعث افزایش چندین برابری محصولات کشاورزی و افزایش تردد در استان خواهد شد و متأسفانه راه‌های استان جوابگوی این حجم از رفت و آمد نخواهد بود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه بیان کرد: ورودی‌های شهر اردبیل وضعیت مناسبی ندارد که حل این مشکل نیازمند اعتبار ویژه ای است و احداث تقاطع غیر همسطح در این مناطق ضرورت دارد.

رضا کریمی اضافه کرد: در محدوده محلات هدف بازآفرینی نیاز به بازنگری‌های ویژه‌ای وجود دارد؛ زیرا 15 محله برای شهر اردبیل بسیار کم است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

فقط از کامیونها و نیسانها و خاورها و ترانزیت آذری اگر تنها از هر ماشین 1000تومان عوارض گرفته شود جاده های مغان از اتوبان زنجان خوبتر ساخته میشود.
ارسال نظر