///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 28156
تاریخ انتشار: چ, 1396/06/08 - 18:36
پلیس در اعلام مهم ترین حوادث 24 ساعت گذشته از کشف تجهیزات چاپ اسکناس هایی خبر داد که در بازرسی از منزل متهم که یک زن بود به دست آمد، این متهم به همراه خواهرش 87 میلیون ریال اسکناس تقلبی چاپ کرده بودند.

به گزارش آران مغان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان اللهی افزود: پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمانشاه به دنبال دریافت اخباری مبنی بر تهیه و توزیع موادمخدر توسط dکی از خرده فروشان حرفه ای در شهر کرمانشاه، شناسایی مخفیگاه متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی محل اختفای فرد مذکور مشخص شد و با هماهنگی مقام قضائی و همکاری عوامل انتظامی شهرستان کرمانشاه مورد بازرسی قرار گرفت.
 
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف مقادیری موادمخدر از منزل متهم، گفت: در بررسی های دقیق تر از منزل این فرد، تجهیزات و دستگاه های چاپ اسکناس تقلبی نیز کشف شده است.
 
سردار امان اللهی تصریح کرد: متهم به همراه خواهرش که متهم اصلی پرونده است، اقدام به جعل اسکناس می کرد و بیش از 87 میلیون ریال اسکناس 500، 100 و 50 هزار ریالی جعلی از این متهمان به دست آمده است.
 
وی یادآور شد: متهم اصلی برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس مبارزه با موادمخدر است، همچنین برادر وی نیز پیش از حضور عوامل انتظامی از محل متواری شده بود که دستگیری وی در دست اقدام است.

 

فرمانده انتظامی استان گفت: احتمال می رود توزیع کنندگان اسکناس های تقلبی در استان که اخیراً نیز دستگیر شده اند، از این منبع پول های جعلی را تهیه می کردند، همچنین با توجه به کشف تجهیزات پیشرفته، متهمان بیشتری نیز در این ارتباط شناسایی و دستگیر شوند.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر