///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27834
تاریخ انتشار: پ, 1396/04/22 - 20:11
حفاری جهت پیدا کردن سر جسد احتمالي زن سوخته اي که در سال 93 در محله باوفا در نزدیکی محل زندگي قاتل آتنا كشف شده بود در حال انجام است.

به گزارش آران مغان، لحظاتي پيش عملیات حفاري و جستجوی تخصصی در شهرک فجر محله زمین با وفا شهر پارس آباد كه در نزدیکي خانه قاتل آتنا قرار دارد توسط پلیس آگاهی شهرستان پارس آباد در حال انجام است.

گفته می شود اين حفاري به دنبال اين انجام مي شود كه خردادماه سال 93 جسد سوخته یک زن بدون سر در محله شهرک فجر پارس آباد در نزدیکی مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) كشف شد كه اين احتمال مي رود كه اين قتل نیز مربوط به ( اسماعيل-ج) قاتل آتنا كه اين روزها به قاتل سريالي مشهور است، ارتباط داشته باشد.

بررسي‌ها نشان مي‌دهد كه اين مرد كه اسماعيل نام دارد احتمال دارد قتل‌هاي ديگري هم رقم زده باشد. روز گذشته خبرگزاري‌ها به نقل از دادستان شهرستان پارس‌آباد گزارش كردند كه قاتل آتنا به قتل يك زن ديگر هم اعتراف كرد. در اين گزارش آمده بود كه جسد زني سوخته كه سال 923 در محله باوفا پيدا شده بود توسط همين شخص به قتل رسيده بوده كه در بازجويي به آن اعتراف كرد.

گفته مي شود، قاتل آتنا كوچولو، پيش از اين 5 سابقه كيفري در پرونده‌اش داشت كه يكي از آنها مربوط به كشاندن دختربچه‌اي نه‌ساله به خانه‌اش و اعمال منافي عفت با او بود كه به همين دليل با خانواده دختربچه نيز درگير شده بود. آدم‌ربايي، تجاوز به عنف، ايجاد مزاحمت براي بانوان، زناي غيرمحصنه و سوءنظر به همسر يكي از اقوامش كه باعث درگيري و مجروح شدن او توسط اقوامش شده بود نيز ديگر سوابقي هستند كه در پرونده وي به چشم مي‌خورد.

با توجه به اين سوابق احتمال مي‌رود كه وي در ماجراي چند قتل كه هنوز پرونده آنها مفتوح است و با گذشت سال‌ها سربه‌مهر باقي مانده بود نقش داشته باشد.اين مرد كه پس از شكست در ازدواج اولش، دوباره ازدواج كرده و همسر و فرزند دارد هم‌اكنون در بازداشت به سر مي‌برد و تحقيقات براي كشف زواياي پنهان پرونده او ادامه دارد.

 

////

///

///

 

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

چجوری داخل کوچه جسد رو دفن کرده ک کسی ندیده؟!:
ارسال نظر