///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27827
تاریخ انتشار: چ, 1396/04/21 - 16:17
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد گفت: قاتل آتنا اصلانی دختربچه 7 ساله پارس‌آبادی به ارتکاب قتل دیگری قبل از ماجرای آتنا اعتراف کرد.

به گزارش آران مغان به نقل از صداوسیما، سید عبدالله طباطبایی گفت: خانمی که دو سال پیش جسدش در کنار روستای مجیدآباد پیدا شد به دست  همین شخص به قتل رسیده بوده و قاتل در بازجویی به آن اعتراف کرد.

 

وی افزود: با اعتراف قاتل آتنا احتمال اینکه وی مرتکب قتل های سریالی شده باشد بیشتر است لذا تحقیقات و بازجویی از قاتل ادامه دارد و خبرهای تکمیلی به محض روشن شدن جریانات به اطلاع مردم خواهد رسید.

 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد با تاکید براینکه به پرونده آتنا اصلانی خارج از نوبت رسیدگی می شود، ضمن تشکر از احساسات انساندوستانه اهالی پارس‌آباد اطمینان داد در سریع ترین زمان ممکن قاتل به سزای عمل خود خواهد رسید اما از آنان خواست برای حفظ آرامش عمومی اجازه دهند پرونده مسیر قانونی خود را طی کند.
 
طباطبایی با اشاره به اینکه از زمان مفقود شدن آتنا نیروهای انتظامی، پلیس آگاهی دادستانی و بازپرسی به صورت شبانه روز پیگیر ماجرا بودند تصریح کرد: با اعتراف قاتل به قتل آتنا موضوع مفقودی و قتل آتنا پایان یافت اما بررسی قتل های احتمالی سریالی به دست قاتل ادامه دارد.

انتهای پیام/
 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

بايد تمام كوچه پس كوچه ها و خيابان ها مجهز به دوربين مدار بسته باشند اگر قبلا دوربين بود شايد اين قاتل در جنايت اولش دستگير ميشد و جنايات ديگر اتفاق نمي افتاد اميدوارم عبرت بگيريم هزينه بر است ولي اگه حتي يك انسان را با اين روش نجات بدهيم مي ارزد كه هزينه كنيم و دوربين مدار بسته نصب كنيم.
ارسال نظر