///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27826
تاریخ انتشار: چ, 1396/04/21 - 15:12
پیکر آتنا اصلانی دختربچه هفت ساله پارس آبادی امروز در میان خیل انبوهی از مردم در آق مزار این شهر تشییع و دیده در خاک گشود.

به گزارش آران مغان، آتنا اصلانی کودک هفت ساله پارس آبادی که 22 روز پیش توسط فردی به نام (ا - جعفرزاده) در یک رنگرزی به قتل رسیده بود، صبح امروز روی دستان خیل عظیم مردم تشییع و در بستر خاک سرد خوابید.

چهارشنبه، 21 تیرماه ماه آرامستان آق مزار (سید علیش) واقع در محله ایثارگران شهر پارس آباد میزبان خیل عظیمی از مردم و مسوولانی بود که آمده بودند تا با پیکر این کودک پارس آبادی که به سارای مغان شهرت یافته بود وداع و او را تا منزل گاه ابدیش بدرقه کنند.

فرماندار، دادستان، فرماندهان نیروی انتظامی، هنگ مرزی و سپاه، شوراهای اسلامی شهر و شهردار، جمعی از روسای ادارات و ... از جمله حاضران در مراسم تشییع آتنا بودند. ازدحام جمعیت در مراسم به حدی بود که انتقال پیکر این دختربچه فقید به سختی انجام شد.

امروز از پیر و جوان و کودک و نوجوان همه آمده بودند تا با آتنا کوچولو خداحافظی کنند. اشک و ماتم و غم و اندوه در خیل انبوهی از مردم موج می زند اما چه می شد کرد این تقدیری بود که برای آتنای 7 ساله نوشته شده بود تا به این زودی از جمع دوستان و خانواده‌اش جدا شده و راهی خانه ابدی شود.

نماز میت این مراسم به امامت حجت الاسلام امین پورمحمد اقامه شد و در ادامه در حزن و اندوه مردم، پیکر آتنا دختر معصوم 7 ساله پارس‌آبادی از جمع دوستان و خانواده‌اش جدا شده و در خانه ابدی خود آرام گرفت.

در ادامه پدر و مادر آتنا اصلانی با قدردانی از حضور مردم و مسوولان در تشییع پیکر فرزندشان افزودند: مردم داغدار مغان نمی‌دانم اگر شما همشهریان عزیز شریک ناله‌ها و غصه‌های ما در اندوه آتنا نمی‌شدید چگونه می‌توانستیم از این مصیبت دق مرگ نشویم.

امروز همچنین خیابان‌ امام خمینی (ره) به طرف محله ایثارگران پارس‌آباد به حدی شلوغ بود که در مراسم تشییع آتنا جای سوزن انداختن نبود.

 

///

///

///

///

///

///

///

///

////

///

///

///

///

///

///

///

///

///

//

///

///

///

///

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

واقعآ بزرگی و جوانمردی همشهریان افتخار آمیز است .با همت واتحاد در غم دخترمعصوم ازروز ربایش شریک شدن .امروز نیز سنگ تمام گذاشتند جای تقدیر وتشکر دارد.اما باتاسف باید اعتراف کنم اگاهی شهرستان تخصص لازم نداشته همانگونه که متهم اعتراف کرد قتل خانمی هم بوده .اما تاکنون با گذشت ۲سال هیچ سرنخی پیدا نشده اگرنبود پی گبری احادمختلف مردم شریف مغان ودرفضایی مجازی و رسانه ها پیدا شدن قاتل آتنای معصوم هم مشکل بود.درپایان ازریاست دادگستری شهرستان درخواست داریم جهت تکمیل نیروی فنی متخصص جنائی اقدام عاجل عنایت نماید. درپایان عرض تسلیت به مردم شریف ایران اسلامی که همگی تلاش ودعانذر کردن

سلام.مردم ای مردمایی که میگید داغدار هستیم و پشت سر آتنا و خونوادش تا اخر نتیجه قتل مانده ایم.لطفا بجای گرفتن فیلم و عکس سرت را پایین بینداز و اگر گریه ات نمیگیرد حداقل تظاهر کن.این روزا گرفتن سلفی هی خدا...حرفی ندارم

خدایا آتنا رو به تو سپردیم مواظبش باش و زخم دل های او را تسکین بده

دلم تنگ شد این صحنه ها رو دیدم خداوند آتنای عزیز را به برین بهشت ببرد و خداوند قاتلش را با یزید و ابن ملجم محشور کند
ارسال نظر