///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27818
تاریخ انتشار: س, 1396/04/20 - 12:33
راز گمشدن آتنا كودك هفت ساله پارس آبادي پس از 20 روز در حالی فاش شد که روح مردم پارس آباد را جریحه دار کرد.

به گزارش آران مغان، از اواخر خردادماه سال جاری خبر گم شدن دختربچه هفت ساله ای به نام آتنا در پارس آباد پیچید.

با گزارش این خبر به دایره جنایی پلیس آگاهی تیمی از ماموران برای رازگشایی از گمشدن آتنا وارد عمل شدند.

تحقیقات پلیسی منجر به دستگیری چند نفر در خصوص این پروند شد. تا اینکه پس از گذشت 20 روز راز یک جنایت هولناک برملا شد و احساسات مردم پارس آباد با فهمیدن این راز جریحه دار شد.

با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته که در محل نصب بوده و پس از اعتراف یک از مظنونان دستگیر شده در این پرونده سرانجام جسد این دختر 7 ساله در پارس‌آباد کشف شد و مراحل قانونی در این زمینه در حال انجام است.

عصر روز گذشته جسد آتنا در پارکینگ خانه مرد جنایتکار در حالی که 16 روز از مرگش می گذشت پیدا شد.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی پرونده این جنایت وارد مرحله جدیدی شد.

با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته که در محل نصب بوده و پس از اعتراف یک از مظنونان دستگیر شده در این پرونده سرانجام جسد این دختر 7 ساله در پارس‌آباد کشف شد و مراحل قانونی در این زمینه در حال انجام است.

به دنبال اين حادثه ناگوار، تعدادي از مردم پارس آباد در واکنش به این جنایت هولناک لحظاتي به خیابان پزشكان آمده و درخواست اشد مجازات را برای عامل این جنایت داشتند. تجمعات تا جایی ادامه داشت که دادستان پارس آباد به میان مردم آمد و آن ها را به صبر و آرامش دعوت کرد تا پرونده رویه خود را طی کند و غائله ختم به خير شد.

روح مردم پارس آباد از این جنایت هولناک در حق آتنا هفت ساله جریحه دار شده است و آن ها در سطح فضای مجازی نیز به این جنایت با گذاشتن تصویر آتنا بر روی پروفایل تلگرام خود واکنش نشان دادند.

اهالی پارس آباد در واکنش به این جنایت به محل مغازه قاتل رفته و اقدام به پرت کردن سنگ به و دادن شعار کردند.

اما سئوالی که وجود دارد این است که آتنا 20 روز پیش گم شده است اما تحقیقات نشان از این دارد که 16 روز پیش به قتل رسیده است، این بدان معناست که آتنا چهار روز در اسارتگاه مرد شیطان صفت زندانی بوده است.

 

//

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

 

دیدگاه‌ها

از مسوولین قضایی انتظار داریم که در اسرع وقت ، مجرم را در ملا عام با شدیدترین حالت ممکن مجازات نمایند.

عوض اینکه تو ماه رمضون استغفار کنه گناهش بخشیده شه یه مظلوم بی گناه و کشته.. باید ذره ذره بکشن تا بیشتر زجر بکشه خدا لعنتش کنه

سلام ازدادستان محترم خواهش مندیم که مجرم را در ملا عام به شدیدترین حالت ممکن مجازات کنند تا هم عبرتی برای افراد دیگر باشد وهم بخش کوچکی از غم واندوه شهر را کم کند

میخوام سنگ سار بشود،

در اسرع وقت باید اعدام گردد.

عجب آدم بیشرفی بوده، نباید یه بار اعدام بشه، بدین دست مردم تکه پاره ش کنن

با ابزاز تاسف و تاثر ، خبر قتل ناگوار و ناجوانمردانه آتنای کوچلوی عزیز، که همه را داغدار کرد در بهت و حیرت هستم از این کار ناشایست و جنایی. به پدر و مادر و بخصوص خواهر کوچلوی و اقوام محترم ایشان صبر جزیل مسئلت دارم. همشهریان عزیز و بزرگوارم : - لطفا کاری نکنید که آب رفته رفته به جوی باز نگردد. - لطفا کاری نکنید که هر روز خبرهای ناگواری بشنویم.- لطفا کاری نکنید که به جامعه خودمون بی اعتماد بشیم. - لطفا بیایین انسان باشیم. ز آن مقام بلند مرتبه عاجزانه تقاضا داریم که: که با حکم اعدام با این مجرم کثیف و بد ذات که میتوان گفت کمترین حکم است را در انذار مردم شریف و انقلابی مردم اجرا فرمایین..

از زمان گم شدن اتنای عزیزمان خواب از چشمان ما نیز فرار کرده با شنیدن خبر مرگ کودک دلبندمان انگار کودک خودمان فوت شده در غم و اندوه بسر میبریم .مسیولین باید برای مجرم یا مجرمان شدیدترین نوع محازات را تعئین کنند تا شاید این دل زخم خورده ماها اندکی ارام شود.

باید شدیدترین مجازات را برای این حرمله پارس آبادی در نظر بگیرن مسئولان محترم کشور.

اعدام اعدام اعدام

انشاالله دراین دینا باشدیدتا مجازات به درک میرورد و در دینا اخرت به غضب خالق دختر مصوم گرفتار میشود ولی این جاویدانی است که اتنا با سن کم خود را فداکرد یک مفسد فی الارض را درجامع را شناساند این انشاالله مایه صبر استقامت برای والدین ودرس عبرت برای جامع است

از مسئولین عاجزانه تقاضامندم به بدترین شکل ممکن وبدون ذره ای ترحم در ملا عام مجازات و قصاص کنن اون مرتیکه ی بی شرف بی همه چیز رو

دلبر و دلبند یک خانواده از دست رفته ازتمامی دادستان خواهشمندم اون قاتل رو در چهارراه پارس آباد اعدام کرده خواهشمندیم این حرمله رو اعدام کنید تا عبرتی برای دیگران هم باشد خواهشمندیم ناموس ما هارا قانون با زندان و چیزای دیگری نشان ندهد من دخترم خودمم میخواهم اعدام آن بیشرف را در جمع مردم ببینم

سلام این مرتیکه ی عوضی را اعدامش کنید خواهشا از یه پچه نگذشته
ارسال نظر