///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27816
تاریخ انتشار: د, 1396/04/19 - 21:18
تراژدی تلخ برای کودک گمشده پارس آبادی؛
جسد آتنا از پارکینگ منزل مظنون بازداشت شده پیدا شد
دادستان شهرستان پارس آباد مغان از پیدا شدن جسد آتنا دختر خردسال گمشده پارس آبادی از پارکینگ منزل مظنون بازداشت شده خبر داد.

سیدعبدالله طباطبایی ساعتی پیش در گفت و گو با خبرنگار آران مغان اظهار داشت: جسد این کودک هفت ساله ساعاتی پیش از پارکینگ منزل فرد مظنون کشف و برای سیر مراحل قانونی به پزشکی قانونی انتقال یافت.

وی گفت: در پیگیری پرونده آتنا اصلانی اعضای شورای تامین از مدت ها پیش فعال بودند و با پیدا شدن جسد این دختر در یکی از محله های این شهر باید به مراجع قضایی و انتظامی اجازه داد تا قاتل این دختر بچه را به سزای اعمالش برسانند.

دادستان شهرستان پارس آباد تصریح کرد: مردم پارس آباد به ویژه اصحاب رسانه، قلم و مطبوعات، کانالهای تلگرامی و شبکه های اجتماعی علیرغم اینکه همه از این قضیه ناراحت و به نوعی ابراز همدردی می کنند از جو سازی های بی مورد و ایجاد فضای ملتهب در جامعه خودداری کنند.

آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی از حدود 20 روز پیش به قصد دیدار با پدر خود از خانه خارج شده و از آن زمان تاکنون خبری از وی نبود.

 

///

///

///

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

تسلیت به پدر و مادر آتنای عزیز دل همه ایرانیان.تسلیت به همه مردم ایران.

الله رحمت السین

باعرض سلام فرد قاتل باید به دست مردم کشته شود تا برای همگان پندعبرت باشد چرا که دل مردم را با این کار ناپسندش به آتش کشید

دختر مغان مصیبت تو جان سوز هست خدا به پدر مادرش صبر بده

دختر مغان مصیبت تو جان سوز هست خدا به پدر مادرش صبر بده

تسلیت به پدر مادر اتنای عزیزو تسلیت به همه ی ایران جای او در بهشت است؟؟

تسلیت به خانواده محترم آتنا اصلانی خدارحمتش کنه.

تسليت خدمت پدر و مادر عزيز و مردم شريف پارس اباد.نمي توان حرف زد و نمي توان ابراز همدردي كرد خيلي حول ناك است خدا قرباني را رحمت كند و قاتل بي شرف به سزاب اعمال خود برسد . خوب پول كثيف همه چي براي ادم مي اورد

خدا رحمت کنه، ماجرایه آتنا واقعا دل همه ایرانیان را غمگین کرد:

تسلیت میگم به خانواده محترم :واقعا همه مردم ایران ناراحت هستن پیشاپیش تسلیت عرض میکنم خدا رحمت کنه
ارسال نظر