///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27812
تاریخ انتشار: ي, 1396/04/18 - 15:13
رئیس اداره ارشاد پارس آباد خبر داد:
ضرورت راه اندازی خانه مطبوعات در پارس آباد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد با بيان اينكه راه اندازی خانه مطبوعات در اين شهرستان ضروری است، از پیگیری تاسیس اين خانه از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان خبر داد.

به گزارش آران مغان، غريب منوچهري در نشست با جمعي از اصحاب رسانه، خبرنگاران و فعالان فضاي مجازي شهرستان پارس آباد با گرامي داشت چهاردهم تيرماه روز قلم گفت: در گذشته رسانه و مطبوعات فقط به نشریات و روزنامه ها محدود می شد اما با پیشرفت ارتباطات و تکنولوژی و با روی کار آمدن رسانه های اینترنتی و مجازی این فضا پررنگ تر و دسترسی به اطلاعات و خبرها آسانتر شده است.

وي با اشاره به فعالیت ۱۰ نشریه داخلی، ۹ پایگاه خبری و دهها نمایندگی نشریات و روزنامه های سراسری در پارس آباد، تاسیس خانه مطبوعات در اين شهرستان را ضروری دانست و افزود: پیگیری های لازم  در راستای تاسیس خانه مطبوعات پارس آباد از طریق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان در حال انجام است که در صورت حائز شرایط بودن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمادگی خود در جهت اهدای ساختمان و تجهیز دفتر این مجموعه اعلام می دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد اظهار داشت: هدف از تاسیس خانه مطبوعات پیگیری مسائل و مشکلات و ساماندهی این قشر زحمتکش می باشد که بصورت شبانه روزی بدون چشم داشتی در جهت فرهنگ سازی، راهنمایی و اطلاع رسانی فعالیت می کنند.

منوچهری در ادامه از تلاش برای تشکیل تعاونی کارآفرینان هنرمندان پارس آباد با هماهنگی و همیاری انجمن های زیر مجموعه این اداره خبر داد.

وي همچنين بر ارج نهادن به زحمات اصحاب رسانه و مطبوعات تاکید و از تلاشهاي شبانه روزي آنان در عرصه‌ اطلاع ‌رسانی قدردانی كرد.

خبرنگار: میلاد نوری

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر