تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27801
تاریخ انتشار: ش, 1396/04/17 - 00:16
تیم شهيد كيان پارس آباد در هفته سيزدهم مسابقات ليگ دسته دوم فوتسال كشور با شکست تیم همتاز موتور بناب به مرحله دوم این دور از مسابقات صعود کرد.

به گزارش آران مغان، تیم شهيد كيان پارس آباد که در گروه دو لیگ دسته دوم فوتسال كشور قرار دارد امروز در هفته سيزدهم مسابقات در سالن ورزشی فجر اين شهرستان میزبان تیم همتاز موتور بناب بود.

در اين ديدار شهید کیان پارس‌آباد با يك بازي حساب شده موفق شد با يك گل تيم همتاز موتور بناب نماينده استان آذربايجان شرقي را با شكست بدرقه كند و با 26 امتیاز جواز حضور در مرحله دوم این دور از مسابقات را كسب كند.

در مرحله دوم ليگ دسته دوم فوتسال 12 تیم در دو گروه 6 تیمی با هم به صورت دوره ای به رقابت با يكديگر می‌پردازند که در پایان از هر گروه 2 تیم به لیگ دسته اول کشور صعود می‌کنند.

مرحله اول لیگ دسته دوم فوتسال کشور که در 4 گروه 8 تیمی در حال برگزاری است و تیم شهيد كيان پارس آباد نیز به عنوان نماینده استان اردبيل نیز در گروه دوم این دوره از مسابقات قرار دارد.

تیم‌های ساکاپخش سقز، اروم آلیاژ ارومیه، خالص سازان زنجان، مهیان تبریز، شهید دهقانی نیا اردبیل، همتاز موتور بناب و قایقران تکاب در گروه دوم لیگ دسته دوم مسابقات فوتسال کشور حضور دارند.

 

 

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر