///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 26022
تاریخ انتشار: پ, 1395/09/18 - 22:11
هفته دهم لیگ دسته سوم فوتبال؛
شکست سنگین پديده مغان برابر سرخ جامگان آریا
دیدار تیم‌های پديده مغان برابر سرخ جامگان آریا از هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته سه فوتبال کشور با برتری 7 بر یک تیم قزويني به پایان رسید.

به گزارش آران مغان، در اين ديدار كه امروز در ورزشگاه سردار آزادگان قزوين برگزار شد، تيم فوتبال سرخ جامگان آریا در ديداري خانگي پذيراي تيم فوتبال پديده مغان بود كه در پايان 90 دقيقه رقابت با حريف پارس آبادي خود، با 7 گل به پيروزي رسيد.

در نیمه اول این مسابقه، تیم فوتبال سرخ جامگان آریا با حمایت طرفداران خود، بر بازی تسلط داشت و چند موقعیت مناسب گلزنی نیز به دست آورد اما نتوانست از این فرصت ها استفاده کند تا در نهایت نیمه اول بدون رد و بدل شدن گلی به پایان برسد.

در نیمه دوم بازي كه نيمه كاملا متفاوتي بود، اين تیم سرخ جامگان آریا بود كه قدرتمندانه ظاهر شد و با مسلط شدن بر بازي توانست هفت بار دروازه اين تيم پارس آبادي را باز كند و در ادامه پديده پارس آباد مغان توانست تنها يكي از گل ها را جبران كند و در پايان اين نماینده قزوین بود كه توانست با پيروزي پرگل سه امتياز شيرين ديدار خانگي را كسب كند.

 این دیدار در شرایطی در هواي سرد قزوين برگزار شد که هر دو تيم براي فرار از قعر جدول گروه B ليگ دسته سوم تلاش مي كردند.

این سنگين ترين باخت پديده مغان در رقابت‌های این فصل از مسابقات ليگ دسته سه كشوري بود که در برابر دیدگان هواداران قزويني و در یک بازی خارج از خانه رقم خورد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

دیدگاه‌ها

مسولیت شکست به این سنگینی بر عهده کیست کسی هست که به احساسات جوانان منطقه پاسخگو باشد عمدا که نیست و نخواهد بود
ارسال نظر