تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20932
تاریخ انتشار: ج, 1394/07/03 - 17:02
امام جمعه شهرستان پارس آباد از وعده هاي توخالي مسوولان استان اردبيل در خصوص افتتاح فرودگاه اين شهرستان به شدت انتقاد كرد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، حجت‌الاسلام سید سعيد رشادي ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، با اشاره به سالروز شکست حصر آبادان در پنجم مهر ماه، یکی از مهم‌ترین خصوصیات این عملیات را وحدت نیروهای سپاه و ارتش در عمل دانست و گفت: سپاه و ارتش یک رنگی و اتحاد خود را در جریان این عملیات ثابت كردند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه حادثه غم انگيز و خونین منا، جهان اسلام و کشور ما را در غم فرو برد، اظهار داشت: بر اثر مدیریت غلط و اقدامات ناشایست آل سعود، بیش از هزار نفر از مسلمانان و زائرین خانه خدا در روز عید قربان جان خود را از دست دادند که در این میان بیش از 131 تن از هموطنان ما نیز جان باختند.

 

امام جمعه پارس آباد با بيان اينكه کشورهای اسلامی بايد اداره حرم شريفين را از دست آل سعود خارج کنند، گفت: ما ضمن محکوم کردن ضعف مدیریت و بی کفایتی مسئولان عربستان در این نوع حوادث مکرر از کشور های اسلامی می خواهیم برای اداره مراسم حج شورای بین المللی مرکب از تمام کشور های اسلامی تشکیل و امور حج را در دست گیرند و اجازه ادامه این بی کفایتی را به حکام آل سعود ندهند.

 

رشادي در ادامه سخنان خود از تعطيلي 50 کارخانه توليدي و صنعتي در شهرك صنعتي شهرستان پارس آباد انتقاد كرد و گفت: به جای آن که مسئولان استان تدبیری برای اشتغال جوانان و رونق فعالیت‌های اقتصادی، صنعتی و تولیدی اين شهرستان بیندیشند، ما شاهد تعطيلي بيشتر واحدهاي توليدي و صنعتي شهرستان پارس آباد هستيم به طوري كه از 53 كارخانه در اين شهرستان تنها 3 كارخانه كه آنهم در يك فصول معين كار مي كنند فعال بوده و بقيه تعطيل هستند.

 

وي با بيان اينكه متاسفانه در استان برخي افراد مديركل شده اند كه حتي سر از رشته مديريت هم درنمي آورند، تصريح كرد: در نتيجه همين بي كفايتي مسوولان ما با یک شرایط بحراني  در فعالیت این واحدها روبه‌رو هستیم به گونه اي كه بخش مهمي از کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرستان پارس آباد تعطیل و یا به حالت راکد درآمده‌اند.

 

خطيب نمازجمعه پارس آباد، همچنين از وعده هاي توخالي مسوولان در افتتاح فرودگاه اين شهرستان كه قرار بود در شهريورماه 94 به بهره برداري برسد انتقاد كرد و افزود: در حالي كه فرودگاه شهرستان پارس آباد مغان بعد از چندين سال تعطيلي قرار بود تا پايان شهريور ماه امسال افتتاح شود اما باز هم وعده هاي مسوولان استان به رغم وعده هاي داده شده محقق نشد.

 

رشادي با اشاره به نقش موثر این فرودگاه در رفاه و آسایش شهروندان و گسترش همه جانبه دشت مغان، خواستار از سرگیری پروازهای آن شد و گفت: این فرودگاه علاوه بر تاثیرگذاری در روند عمران و آبادانی و توسعه شهرستان پارس آباد و مناطق همجوار، در تاسیس و شکل گیری شرکت های کشت و صنعت و دامپروری مغان و پارس و نیز رشد و عمران شهرستان مرزی پارس آباد مغان نقش بی بدیلی داشته است.

 

امام جمعه پارس آباد بيان كرد: در صورت بي توجهي مسوولان استاني نسبت به شهرستان پارس آباد، طي نامه اي مراتب اعتراض و صداي مردم اين منطقه مرزي را به رهبر معظم انقلاب خواهيم رساند.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

سلام و احسن به سید عزیزمان شاید به دست این سید شجاع و بزرگوار پارس اباد مورد توجه قرار بگیرد.

خدا عمر طولانی به شماه بدهد حاج آقارشادی که عده ای از مسولین شهرمان را بیدار میکنی و متوجهشون میکنی که آخرتی هم هست.....

با تشکر از حاج رشادی ازمسولین شهر و شورای نیز درمورد شهرداری وضعیت عمومی شهر که روزبه رور بدتر میشه سوال فرمایید

سلام سید بزرگوار از نگاه و برخوردغیر مغرضانه و بی طرف ،منصفانه و نترس جنابعالی به مسایل و مشکلات واقعی و به روز مردم بی نهایت سپاسگزاریم لطفا از مدیران و مسولین و روسای ادارات حکم کارگزینی و سابقه مدیرت انها بخواهید می بینید که اکثرا دارای رشته غیر مرتبط بدون سابقه خدمت و تازه کار و فاقد سابقه ......هستند خواهشا به نکته باریکی اشاره نمودید لطفا دستور پیگیری صادر فرمایند

ضمن سپاس از حسن نظر اماتم جمعه محبوب حاج اقا رشادی .شاید بهتر باشه از مسوول پیگیری طرح در نماز جمعه دعوت بشه تا پاسخگو باشند وعلت تاخیر رو خودشون به مردم توضیح بدهند

از امام جمعه عزيز ميخواهيم يك انتقاد هم به شهرداري داشته باشند وضعيت خيابانها بسيار تاسف برانگيز است
ارسال نظر