///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 20225
تاریخ انتشار: ي, 1394/05/11 - 01:01
سد و تالاب میل مغان در ۵۰ کیلومتری پارس آباد و سه کیلومتری شهر اصلاندوز واقع شده و یکی از تالاب های مهم استان اردبيل است.

به گزارش خبرنگار آران مغان، سد و تالاب میل مغان در ۵۰ کیلومتری پارس آباد و سه کیلومتری شهر اصلاندوز واقع شده و یکی از تالاب های مهم استان اربيل است. نقش این تالاب در تامین آب شرب سه شهرستان پارس آباد، بیله سوار و گرمی می باشد. علاوه بر این تالاب میل مغان یکی از مقاصد اصلی پرندگان مهاجر به شمار می رود. این تالاب اخیرا (در کنوانسیون رامسر) به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

باطلاع دوستان می رساند همه ساله بیش از 30000 قطعه پرنده مهاجر در 72 گونه متفاوت در این تالاب استقرار می یابند

سلام چرا یک موضوع درباره وضع نابسامان پارکهای پارس آباد و پارک ساحلی پارس آباد گزارش نمینویسی بیشتره شهر های بزرگ ارزو دارن محیطی مثله پارک ساحلیه ما داشته باشن تا با بهترین امکانات تجهیزش کنن و توریسم جمع کنن ولی متاسفانه پارس آباد هیچ کاری نمیکه میتونن آدای وسطشو پاکسازی کرده و چند تا قایق بزارن کنارش هم تفریحات دیگه لطفا گزارش نوشته و پیگیری کن ممنون

منطقه پارس آباد در بحث گردشگری از دیگر شهرستانهای استان اردبیل خیلی عقب افتاده مسولین فقط به فکر ...خودشون نباشن مردم واقتصاد منطقه رو گهگاهی درنظر بگیرند بیکاری زیاد شده نخخخخخخخوابید.
ارسال نظر