///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 19238
تاریخ انتشار: ش, 1394/02/26 - 23:04
بزرگترین پل معلق خاورمیانه در منطقه گردشگری پارک جنگلی شهرستان مشگین شهر با حضور مسئولان استانی و کشوری افتتاح شد و عبور از آن برای هشت روز آزاد است.

به گزارش آران مغان به نقل از مشکین رسا، این پل 10 سال پیش کلنگ زنی و شروع شده بود اما به دلایل سیاسی و برخی از کم کاری های صورت گرفته در این زمینه امروز به بهره برداری رسید.

 

این پروژه یکی از بزرگترین پروژه های ملی است که در خاورمیانه نظیر ندارد به طوری که این طرح بیش از 20 پروژه عظیم را در خود جای داده است که در صورت تکمیل و به بهره برداری رسیدن شهرستان مشگین شهر شهرت جهانی پیدا خواهد کرد.

 

این طرح با اعتباری بیش از 500 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 1300 هکتار در دامنه سبلان در حال احداث است که تاکنون بالغ بر 100 میلیارد آن سرمایه گذاری شده است و ادامه آن در سال های آینده به بهره برداری می رسد.

 

با توجه به اظهارات جهانبانی مدیر پروژه پل معلق شهرستان مشگین شهر که خود یکی از خادمان امام رضا (ع) است به نیت امام هشتم 8 درصد درآمد این مجموعه گردشگری در جهت توسعه و آبادانی شهرستان مشگین شهر اختصاص داده است که در صورت تحقق این امر شهرستان مشگین شهر به عنوان یک منطقه توریستی و گردشگری مورد استقبال مسافرانی از سراسر دنیا خواهد بود.

 

جهانبانی در آيين افتتاح اين پروژه گفت: این پل به مدت هشت روز جهت عبور و بازدید عموم مردم به صورت رایگان آزاد است.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

تبریک به مشگینی ها عزیز،امیدواریم این طرح بتواند به جایگاه واقعی شهرستان مشگین شهر را در گردشگری و چذب توریست در سطح کشور برساند.بعلت دارا بودن آب وهوای مناسب و برخورداری از تنوع آب درمانی و ...یکی از بهترین شهرهای استان برای جذب توریست و توجه مسئولین میتواند باشد...امیدوارم هر شهر بخاطر داشتن موقعیت جغرافیایی خودش چه از نظر شهر سیاسی.فرهنگی .توریستی.اقتصادی.بندری.و..مورد توجه مسئولان استانی وکشوری قرار گیرند تا از ظرفیت وتوانمندی آن شهر در جهت توسعه وآبادانی آن شهر استفاده شود..والسلام
ارسال نظر