///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18490
تاریخ انتشار: ي, 1394/01/02 - 23:48
 ورود بیش از 5 هزار مسافر نوروزی به شهرستان پارس آباد مغان
رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری پارس آباد مغان از ورود بیش از 5 هزار مسافر نوروزی طی دو روز گذشته به این شهرستان مرزی خبر داد.

'اسماعیلی' امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آران مغان از ورود بیش از پنج هزار مسافر نوروزی به پارس آباد مغان طی دو روز گذشته تاکنون خبرداد و گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از 70 هزار مسافر از مناطق گردشگری این شهرستان بازدید کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های انجام شده در راستای استقبال از مسافران نوروزی، افزود: اعضای ستاد تسهیلات نوروزی پارس آباد مغان در اولین روز از آغاز سال نو و ورود مسافران به این شهر در حرکتی نمادین با اهدا گل و پیام تبریک و اهدا بروشورهایی معرفی شهرستان پارس آباد از مهمانان و مسافران نوروزی به این شهر استقبال کردند.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری پارس آباد با بیان اینکه در زمینه اسکان مهمانان نوروزی تا کنون هیچ مشکلی نداشته‌ایم، اظهار کرد: جهت آسایش و رفاه مسافران نوروزی، 9 مکان استراحتی از جمله هتل، مسافرخانه و اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است.

به گفته اسماعیلی، تسهیلات و امکانات رفاهی ارائه شده در تعطیلات نوروزی امسال نسبت به سال گذشته از کیفیت مطلوب و قابل قبول‌تری برخوردار بوده است.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

دیدگاه‌ها

من که در این تصویر رییس میراث فرهنگی را نمیبینم. محمدزاده چه قیافه ای گرفته احساس میکنه برا افتتاحیه کارخانجات نیمه تمام رفته

ﺁﺭاﻥ ﺟﺎﻥ ﺗﻮ ﻋﻜﺲ ﻣﻬﺮﺁﻭﺭ.ﺷﻬﺮﺩاﺭ.ﻣﺤﻤﺪﺯاﺩﻩ ﺭا ﻣﻴﺒﻴﻨﻴﻢ.ﻧﻜﻨﻪ ﺭﻳﻴﺲ ﻣﻴﺮاﺙ ﺭﻭ ﻧﻤﻲ ﺷﻨﺎﺳﻲ?

آقای آیدین علیزاده؛ آقای اسماعیلی رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری پارس آباد در کنار آقای محمدزاده نماینده فرماندار ایستاده بودند که تو این عکس ارسالی متاسفانه تصویرشان نیافتاده است.
ارسال نظر