نمایش 1 - 10 از 15
ورزشكار پارس آبادي:
بهنام شيري ورزشكار پارس آبادي و قهرمان پرتاب دیسک ایران نسبت به کسب موفقیت در بازی‌های آسیایی جاکارتا ابراز امیدواری کرد.
پرتابگر پارس آبادي:
قهرمان پرتاب دیسک مرحله نخست مسابقات لیگ طلایی مردان ایران از حمایت فدراسیون در جذب مربی خارجی برای ورزشکاران ابراز خرسندی کرد.
گفتگو با شيهان اباسط حسين زاده؛
مرتضي بري
اباسط حسين زاده مربي با سابقه اي است که بنابر علاقه ای که داشت کاراته را در سبک كيوكوشين آغاز و از سال 1362 تا كنون اين رشته ورزشي را در پارس آباد ادامه داده است.
در مصاحبه با دووميداني كار پارس آبادي عضو تيم ملي؛
مرتضي بري
بهنام شيري این روزها در پارس آباد سخت در حال آماده سازی برای حضور در مسابقات بین الملی جام مهر رضوی و همچنين مسابقات بازیهای آسیایی جاکارتا است.
جانباز و قهرمان پارالمپيك:
مرتضي بري
«جليل باقري جدي» جانباز و قهرمان پارالمپيك گفت: بزرگترین مشکل جامعه ورزش معلولان و جانبازان شهرستان پارس آباد كمبود امکانات ورزشي است.
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
مرتضي بري
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
مرتضی بری
"جلیل باقری جدی" قهرمان پارالمپیک 2012 لندن به کمپین حمایت از مردم غزه پیوست.
مرتضی بری
رئیس اداره ورزش و جوانان پارس آباد از برپایی اردوی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان در این شهرستان مرزی خبر داد.
با پوشیدن پیراهن تیم ملی؛
دو ومیدانی کار پارس آبادی و دارنده نشان قهرمانی کشور گفت: مصمم به حضور در اردوی تیم ملی و شرکت مسابقات برون مرزی پرتاب دیسک هستم.
اسدالله فولادی
آران مغان: مسابقات قویترین مردان شمالغرب کشور برای نخستین بار از ۱۴ تا ۱۶ اسفندماه جاری در شهرک کشت و صنعت مغان برگزار می شود که «عزیز شاهین» تنها نماینده پارس آباد در این مسابقات خواهد بود.

صفحه‌ها