نمایش 1 - 10 از 216
مرتضي بري
نخستين مسئول زن کانون زبان ایران شعبه پارس آباد در گفت و گویي با خبرنگار آران مغان به معرفی کانون زبان ایران و فعالیت های آن در این شهرستان پرداخته که در ادامه می خوانید.
در گفتگو با بهنام شیری ملی پوش پارس آبادی:
پرتابگر شایسته تیم ملی دو و میدانی ایران ضمن ابراز آمادگی‌اش برای حضور در مسابقات آسیایی انگیزه زیادی برای کسب مدال در دوحه قطر دارد.
مرتضی بری
پسندیده امامی از افرادی است که با سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی به تولید عسل در پارس آباد مغان پرداخته و از این راه توانسته درآمد مناسبی کسب کند.
مرتضي بري
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: برخي ادارات برای برگزاری همایشي مثل موسيقي از مدتها قبل تلاش می كنند، بنرهایی در سطح شهر نصب و اطلاع رسانی كنند كه برای مراسمي همچون روز شهدا يك بنر هم جلوي اداره خود نصب نمی كنند.
فرمانده سپاه پارس آباد:
مرتضي بري
فرمانده سپاه پارس آباد گفت: 20 صندوق قرض الحسنه اشتغالزایی توسعه پایدار در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان پارس آباد به همت بسیج سازندگی این ناحیه راه اندازی شده است.
بابك آديگوزلي
هنرمند با استعداد و خوش ذوق پارس‌آبادی با تمرین و تکرار، با استفاده از هر دو دست خود به طور همزمان وارونه خطاطی می‌کند.
فرمانده سپاه پارس آباد خبر داد
فرمانده سپاه ناحیه پارس‌آباد گفت: در 9 ماهه سال جاری، 26 پروژه محرومیت‌زدایی توسط گروه‌های جهادی سپاه شهرستان پارس‌آباد به اتمام رسیده است.
محقق پارس آبادي و همکارانش با دست خالی، هزینه کم و در مدت زمان کوتاهی با تلاش شبانه‌روزی فناوری پیشرفته صد در صد ایرانی را ساخته‌اند که اروپایی‌ها از انجام آن تعجب کردند.
مرتضي بري
فرماندار پارس آبادمغان از اختصاص 10 میليارد تومان تسهیلات کم بهره در مناطق روستایی و عشایری اين شهرستان خبر داد.
در 6 ماهه نخست امسال؛
مرتضي بري
رئیس فرودگاه پارس آبادمغان از جابه جایی بيش از 4 هزار و 138 نفر مسافر داخلي در شش ماه نخست سال 97 از فرودگاه اين شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها