///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27714
تاریخ انتشار : ش, 1396/04/03 - 11:43
رئیس دفتر امام جمعه پارس آباد گفت: همزمان با سراسر کشور، نماز عید فطر در پارس آباد به امامت حجت‌الاسلام رشادي امام جمعه این شهر در ورزشگاه شهید کلانتری برگزار می‌شود.

حجت الاسلام حسین داوری امروز در گفت وگو با خبرنگار آران مغان اظهار داشت: به محض اعلام عید به تشخیص ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری، نماز عید فطر همزمان با سراسر كشور در ورزشگاه شهید کلانتری (میدان فوتبال) برگزار می‌شود.

 

وي افزود: نماز عید فطر به امامت حجت‌الاسلام سيد سعيد رشادي امام جمعه این شهر اقامه خواهد شد.

 

رئیس دفتر امام جمعه پارس آباد با اشاره به تمهیدات اندیشه شده در برگزاری این فریضه گفت: درب‌های ورزشگاه از ساعت 06:30 صبح به روی نمازگزاران پارس آبادی باز بوده و رأس ساعت 7:30 صبح نماز شروع خواهد شد.

 

داوری با بیان اینکه پیش بینی می شود مسیر منتهی به محل برگزاری نماز عید فطر با استقبال پرشور نمازگزاران و ترافیک همراه شود از نمازگزاران خواست صبح اول وقت در ورزشگاه شهید کلانتری حاضر شوند.

 

وی با بيان اينكه هر چه حضور مردم در این روز منسجم‌تر و باشکوه‌تر برگزار شود وحدت و یکپارچگی بیشتر را نشان می‌دهد، به نمازگزاران توصيه كرد برای استفاده مطلوب تر از فضا حتما با خود زیرانداز و مهر همراه داشته باشند.

 

رئیس دفتر امام جمعه پارس آباد، عید فطر را همایش باشکوه مؤمنان بعد از یک ماه روزه‌داری و ضیافت الهی دانست و با اشاره به اهمیت و قداست نماز عید فطر خاطرنشان کرد: نماز عید فطر یکی از شکوه عالم اسلام است که باید با عظمت خاصی برگزار شود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر