///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 27055
تاریخ انتشار : ش, 1396/01/19 - 00:18
رئيس اداره تبليغات اسلامي پارس آباد:
ثبت‌نام اعتکاف در شهرستان پارس آباد آغاز شد
رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان پارس آباد گفت: همزمان با نزدیک شدن به ایّام البیض ماه رجب ثبت نام اعتکاف در شهرستان پارس آباد شروع شد.

حجت‌الاسلام حسن باقري در گفت‌وگو با خبرنگار آران مغان با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در مساجد شهرستان پارس آباد اظهار داشت: مراسم اعتکاف در روزهای سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم ماه رجب مصادف با روزهای 22 ، 23 و 24 فروردين ماه جاري در دو مسجد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه اعتکاف علاوه بر خودسازی و تهذیب نفس دارای اثرات و نتایج روحی و معنوی فراوان برای فرد و جامعه دارد، گفت: مراسم اعتکاف همانند سالهای گذشته در دو بخش برادران و خواهران در دو مسجد جامع و باب الحوائج 1 شهر پارس آباد بصورت پرشور برگزار خواهد شد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان پارس آباد با اشاره به نحوه ثبت نام افزود: ثبت نام جهت حضور در اعتکاف تنها از طریق مراجعه به دو محل اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد (برای نام نویسی خواهران) و مسجد جامع (برای نام نویسی برادران) امکان پذیر است که علاقه مندان می توانند با مراجعه به این محل های تعیین شده برای معتکف شدن نام نویسی کنند.

باقري تصريح كرد: ثبت‌نام شرکت در مراسم اعتکاف در شهر پارس آباد مغان از 15 فروردین ماه آغاز شده و تا 21 فروردين ماه جاري ادامه خواهد داشت.

وي از ویژه برنامه‌های اعتکاف را برگزاری محافل انس با قرآن، برپایی حلقه‌های معرفت با حضور مبلغيني استاني و شهرستاني، برگزاری گفتمان‌های دینی، برگزاری مراسم ادعیه خوانی و اعمال مختص ایام البیض و اقامه نماز جماعت اعلام کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پارس آباد با تأکید بر گسترش روزافزون برگزاری مراسم اعتکاف در شهرستان تصريح كرد: این ایام فرصت مناسبی برای تهذیب نفس و خودسازی است، از همین رو باید از آن به نحو احسن استفاده کرد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر