///

 تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 25707
تاریخ انتشار : چ, 1395/08/19 - 11:18
فرماندار پارس آباد با اشاره به رتبه اول اين شهرستان در سرشماری استان اردبيل گفت: تاکنون 120 هزار نفر از مردم پارس آباد در سرشماری نفوس و مسکن شرکت کرده‌اند.

اكبر صمدي در گفت و گو با خبرنگار آران مغان اظهار داشت: تا كنون بيش از 36 هزار خانوار توسط مامورين سرشماري در شهرستان پارس آباد فهرست برداري شده است.

 

وي با بيان اينكه تاکنون از طریق عملیات میدانی و مراجعه حضوری مامورین سرشماری، 120 هزار نفر از جمعيت شهرستان سرشماري شده است، گفت: طبق بررسي هاي انجام شده بيش از 65 درصد از مردم در سرشماري نفوس و مسكن مشاركت داشته اند كه از اين حيث پارس آباد رتبه اول سرشماري در بين شهرستان هاي استان اردبيل را دارد.

 

فرماندار پارس آباد با قدرداني از مشاركت خوب مردم، عشاير غيور منطقه، بخش ها، روستاها و قشلاقات تابعه اين شهرستان در سرشماري، تصريح كرد: علي رغم مشغله هاي كاري و با توجه به اينكه اهالي درگير برداشت محصولات كشت دوم در اين شهرستان هستند اما در اين سرشماري نهايت همكاري و مشاركت را داشتند.

 

صمدي با بيان اينكه كمتر از 4 درصد خانوارهای پارس آبادي در سرشماری غایب بوده‌اند، گفت: اميدواريم در اين سرشماري كه تا 28 آبان ادامه خواهد داشت همه خانوارهايي كه در اين آمار غايب بودند مشاركت داشته تا با گردآوری اطلاعات آماری دقیق موجبات برنامه ریزی و تصمیم گیری و تحقیق اهداف سند چشم انداز بیست ساله و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی براي شهرستان را فراهم آورد.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

 

 

ارسال نظر