تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 24410
تاریخ انتشار : پ, 1395/04/31 - 09:15
امام جمعه شهرستان پارس آباد:
تعرفه برق پارس آباد باید گرمسیری شود
امام جمعه پارس آباد با انتقاد از بالا بودن هزینه بهای برق مصرفی در منطقه پارس آباد در فصل تابستان امسال، گفت: تعرفه برق پارس آباد به تعرفه‌های مناطق گرمسیری تغییر یابد.

حجت الاسلام سید سعید رشادی امروز در گفت وگو با خبرنگار آران مغان در خصوص برق شهرستان با انتقاد از بالا بودن هزینه بهای برق مصرفی مردم پارس آباد در فصل تابستان امسال، اظهار داشت: در تماس‌های مکرر مردم با دفتر امام جمعه، مردم از بالا بودن هزینه زیاد بهای برق گلایه و شکایت کرده‌اند.

 
وی با اشاره به اینکه در حل مشکلات مردم باید تسریع شود، گفت: مسئولان ذیصلاح باید فکری به حال این مشکل اساسی مردم پارس آباد کنند و مسئولان وزارت نیرو، مدیران استانی، نماینده مردم در مجلس و فرماندار محترم موضوع را بررسی کنند.

 
امام جمعه پارس آباد افزود: بسیاری از شهرهای استانها هستند که هوای این شهرها حتی از پارس آباد خنک تر یا یکی دو درجه گرم‌تر از این شهرستان مرزی است، که مطابق با تعرفه مناطق گرمسیری هزینه بهای برق را می‌پردازند ولی متأسفانه برای پارس آباد چنین تصمیمی گرفته نشده است.

 

رشادی با بیان این‌که تعرفه برق پارس آباد که یک شهرستان گرمسیری محسوب می‌شود باید اصلاح شود، تصریح کرد: شرایط آب و هوایی و گرمای طاقت فرسای شهرستان پارس آباد آن را به یک منطقه گرمسیری تبدیل کرده و دمای هوای آن برخی روزها به ۵۰ درجه می‌رسد که می‌طلبد تعرفه برق پارس آباد همانند شهرهای جنوبی گرمسیری محاسبه شود.

 

گفتنی است، برق شهرستان های پارس آباد، اصلاندوز، جعفرآباد، بیله سوار با دوره زمانی اول تیرماه تا پایان شهریورماه (سه ماه) بر اساس تعرفه هایی که از سوی وزارت نیرو اعلام شده در مناطق گرمسیری 4 محاسبه می شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

گفته امام جمعه محترم واقعا خواست سالهای طولانی مردم پارس اباد و حومه است که مسئولین مربوطه باید بر اساس این خواسته عمل کنند.امام جمعه محترم دستت درد نکند همیشه از مشکلات واقعی مردم منطقه سخن گفته اند و جا دارد مسئولین برق استان اردبیل اقدام نمایند.پارس اباد و حومه در منتهی الیه استان اردبیل همانند یک جزیره است که 42متر از سطح دریا فاصله دارد و کل اردبیل ارتفاع بیشتری دارد بر فرض مثال خود شهرستان اردبیل 1434متر از سطح دریا ارتفاع دارد یعنی در واقع ییلاق محسوب میشود مسئولین استان باید این مهم را در نظر بگیرند و تعرفه های برق را بازنگری بکنن.

به خدا الان دما بیشتر از 45 یا 50 درجه است نمیشه از وسایل سرما استفاده نکر لطفا مسولین تعرفه رو گرمسیری کنند تا

قریب به ده سال هست خواسته مردم این بوده ولی کو گوش شنوا کو مسئولنی که به خواسته مردم گوش کنند درواقع میشنون ولی عملی درکار نیس.بیخود مثل بحث منطقه آزاد دلمونو خوش نکنیم

فکر کنم اردبیل تعرفه اش بشه منطقه گرمسیری

دوست عزیزمون راست میگه اردبیل تعرفه برق خودش را ممکنه بجای مفان گرمسیری اعلام کنه مثل منطقه ازاد
ارسال نظر