تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23955
تاریخ انتشار : س, 1395/03/18 - 14:34
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس:
فرمایشات رهبر انقلاب چراغ راه نمایندگان مجلس دهم خواهد بود
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در دیدار با نمایندگان گفت: فرمایشات معظم له چراغ راه نمایندگان مجلس دهم خواهد بود.

شکور پورحسین در گفت وگو با خبرنگار آران مغان در خصوص محورهای بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار روز گذشته نمایندگان مجلس دهم، اظهار داشت: فرمایشات معظم له چراغ راه نمایندگان مجلس دهم بوده و ما تلاش خواهیم کرد در این زمینه با تصویب لوايح پيشنهادي دولت در جهت طرح هاي مناسب پیشنهادی، دغدغه اشتغال جوانان را حل کنیم.

 

وی به دغدغه های رهبری در حوزه اشتغال به ویژه اشتغال جوانان اشاره کرد و گفت: همان گونه که رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان تاکید فرمودند اولویت نمایندگان نیز توجه به معیشت مردم خواهد بود.

 

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس دهم با تاکید بر اقدام عملیاتی برای رفع بیکاری، افزود: مهمترین رویکرد مجلس دهم حل مشکلات اقتصادی مردم و تقویت نظارت با هدف اجرای قوانین بر زمین مانده است.

 

پورحسین در ادامه با بیان اینکه برای ترسیم نقشه راه توسعه مغان از خرد جمعی نمایندگان مجلس شورای اسلامی استفاده خواهیم کرد، گفت: تلاش من در مدت دوران نمایندگی ام بر این است تا چهره محرومیت را از حوزه انتخابیه ام برداشته و نسبت به ایجاد اشتغال پایدار از طریق احیای کشت و صنعت مغان و پایاب سدخداآفرین اقدام کنم.

 

وی با اشاره به اینکه برای پیشرفت منطقه از نظرات متخصصان و نخبگان منطقه استفاده خواهم کرد، یادآور شد: دست همه نخبگان و اندیشمندان مغانی را به گرمی می فشارم و برای ترسیم نقشه راه توسعه مغان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد.

 

پورحسین به اقدام اخیر خود در مجلس شورای اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: به محض مشاهده وزیر نیرو با پیگیری و رایزنی دستور تسریع در روند احداث سد دیکتاش را از وزیر نیرو گرفتیم تا هرچه سریعتر این پروژه اجرایی و عملیاتی شود.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاه‌ها

عالییییی مرسی آقای شقلان امیدواریم به شمادر آبادی و سروسامان دادن مغان خسته و مظلوم

انشااله که موفق باشی

درود بر پورحسین نماینده محترم شهرستان

آفرین برشما دکترجان شروع خوبی داشتید. خداقوت .شاگرد زرنگ درهمه حال زرنگ وکاردان وبرنامه ریز خواهد بود.مستدعی است به پروژه دوبانده بودن راه پارس آبادواصلاندوز وبیله سوارهم عنایت داشته باشید .

نماینده فعلی عضو کمسیون امنیت ملی وسیاست خارجیه .اکثرا درسفرهای برون مرزی خواهد بود.که برای خود ایشان پوئن بزرگی محسوب می شود .اما اگه ایشان دوبانده شدن جاده های مغان را همین امروز پیشنهاد بده واعتبارش هم تامین بشه حداقل 10سال طول خواهد کشید.فعلا اشتغال ورفع بیکاری دراولویت کاری نمایندگان خواهد چون از دغدغه های رهبر معظم انقلاب دردیداربانمایندگان همین رفع مشکل بیکاری جوانان بوده است .
ارسال نظر