تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23946
تاریخ انتشار : س, 1395/03/18 - 08:10
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد گفت: طرح جوانه های صالحین در 52 پایگاه تابستانی بسیج روستایی و شهری در شهرستان پارس آباد اجرا می شود.

سرهنگ مطلب شاهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار آران مغان با گرامیداشت ماه ضیافت الهی با اشاره به آغاز فعالیت های پایگاه های تابستانه طرح جوانه های صالحین اظهار کرد: امسال نیز مانند سال گذشته طرح جوانه های صالحین در پایگاه های بسیج مساجد و محلات و جامعه زنان شهرستان پارس آباد اجرا می شود.

 

وی گفت: امسال 52 پایگاه تابستانی طرح جوانه های صالحین در بخش ها و روستاهای تابعه این شهرستان اجرا می شود و بسیجیان عضو حلقه های صالحین از برنامه های مختلف معرفتی، بصیرتی، تربیتی، اخلاقی و مهارتی بهره مند خواهند شد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد افزود: در این طرح اعضا حلقه های صالحین در مقاطع نونهالان، نوجوانان و جوانان در کلاس های متنوع آموزشی مانند قرآن، رایانه، علمی، هنری و طراحی و برنامه های ورزشی و اردوئی و مهارتی شرکت می کنند.

 

شاهی با بیان اینکه اجرای این طرح در تقویت و تعالی حلقه های صالحین و فراهم ساختن زمینه های جذب جوانان و نوجوانان به بسیج کمک خواهد کرد، بیان کرد: استفاده مطلوب از فرصت ایام تابستان، حفظ و انسجام حلقه های تربیتی صالحین و ایجاد شور و نشاط و تقویت روحیه معنوی در بین بسیجیان عزیز از اهداف برگزاری این طرح می باشد.

 

وی به کلاسهای متنوع برنامه ریزی شده در این طرح اشاره و گفت: روخوانی و روان خوانی قرآن کریم، آموزش نماز و احکام، محفل انس با قران کریم، اجرای برنامه های ورزشی ، علمی ، سبک زندگی اسلامی و کلاسهای فرهنگی هنری از جمله این طرح می باشد.

 

فرمانده ناحيه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد خاطرنشان کرد: طرح جوانه های صالحین با هدف پرکردن اوقات فراغت بسیجیان و غنی سازی حلقه های تربیتی طی فصل تابستان برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر