تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 23863
تاریخ انتشار : س, 1395/03/11 - 14:13
همزمان با ايام ارتحال امام خميني (ره) 20 نفر از مبلغان دینی براي تبيين انديشه امام راحل به نقاط مختلف شهرستان پارس آباد اعزام می‌شوند.

حجت‌الاسلام حسن باقری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد روز سه شنبه در حاشیه جلسه روحانیون این شهرستان به خبرنگار آران مغان گفت: در راستای گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام پانزدهم خرداد، 20 نفر از مبلغان دینی برای انجام سخنرانی و تبیین و تشریح سبک زندگی امام خمینی (ره) به مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان پارس آباد اعزام خواهند شد.

وی افزود: تبیین شخصیت و افکار و اندیشه والای حضرت امام خمینی (ره)، بیان ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین عظمت و جایگاه ولایت‌ فقیه از دیدگاه قرآن و احادیث از جمله اهداف اعزام مبلغان دینی در ایام ارتحال امام خمینی (ره) است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه امروز روحانیت در نشر افکار و اندیشه های امام (ره) نقش بسزایی دارند، اظهار داشت: برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال در سطح شهرستان و روستاهای اطراف می تواند در زنده نگه داشتن یاد و نام حضرت امام (ره) و راه و آرمان آن بزرگ مرد تاریخ مؤثر باشد.

باقری در ادامه با اشاره به برنامه ریزی های بعمل آمده در رابطه با ایام ارتحال امام (ره) تاکید کرد: روحانیون محترم برای با شکوهتر برگزار شدن ایام بزرگداشت ارتحال امام ره و اعزام به حرم مطهر آن بزرگ مرد تاریخ تلاش کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز آثار و اندیشه حضرت امام (ره) در اختیار همگان قرار دارد و ما می بینیم که فدائیان انقلاب و فرزندان جبهه و جنگ را بیشتر جوانان و حتی نوجوانان تشکیل می دادند و این نشان از علاقه وافر جوانان به افکار نورانی امام (ره) و نفوذ بی نظیر عشق امام در قلوب بود.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر